www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 20 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
Поранених військових з Дніпропетровщини запрошують на міжнародні спортивні змагання у Канаді, - Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
У 2017 році українці вперше приєднаються до міжнародних спортивних змагань для військових з інвалідністю «Invictus Games». Серед 15 учасників можуть бути й бійці з Дніпропетровщини. Для цього хлопцям потрібно подати заявку на участь та кілька місяців наполегливо тренуватися. Найвправніші спортсмени відправляться в безкоштовну подорож до Канади та отримають можливість перемогти самих себе на «Іграх нескорених». Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«На Дніпропетровщині після отриманих в АТО травм бійців реабілітуємо не лише за допомогою медичних та оздоровчих процедур, а й спортом. Для цього організовуємо різноманітні активні розваги та змагання. Хлопці вже грали у міні-футбол, волейбол та більярд, стрибали з парашутом, сплавлялися на каяках. Цього разу пропонуємо військовим з інвалідністю випробувати свої сили на міжнародному рівні. Вперше у них з’явилася можливість приєднатися до змагань «Invictus Games», що в перекладі означає «Ігри нескорених», - розповів очільник області Валентин Резніченко.

Змагання «Invictus Games» відбудуться у вересні 2017 року в Канаді. Вони проводяться серед ветеранів, які під час служби отримали ураження різного ступеню: від черепно-мозкових травм до ампутації кінцівок. До першості можуть долучитися не лише бійці АТО, а й учасники будь-яких військових місій.

«Це не змагання серед країн. Ігри не націлені на те, щоб щось довести один одному чи захистити честь країни. Порівняльного чарту немає. Кожен змагається сам із собою», - розповіла координатор проекту «Invictus Games Ukraine» Івона Костина.

Подати заявку на участь в першості можна до 30 листопада на сайті invictusgames.in.ua. В січні розпочнуться тренування. На спеціальних базах проводитимуться збори, займатися доведеться й самостійно. Кожні два місяці буде відбір найсильніших учасників. До збірної України увійдуть 15 військових, які спробують свої сили в пауерліфтингу, плаванні, веслуванні, стрільбі з лука, велоспорті, легкій атлетиці.

«Спорт – це чудово. Він допомагає відновлювати втрачене на війні здоров’я. Тому я намагаюся брати участь в усіх можливих спортивних змаганнях. Я вже пробував свої сили в схожому українському проекті «Ігри героїв», тепер хочу поїхати до Канади», - поділився боєць 17-ї танкової бригади Володимир Миронець.
«Invictus Games» - міжнародні спортивні змагання для військових з обмеженими можливостями, засновані принцом Гаррі Уельським в 2014 році. У 2017-му вони відбуватимуться в канадському Торонто з 24 по 30 вересня. Першість об’єднає понад 550 бійців із 17 країн, які змагатимуться у 12 адаптивних спортивних дисциплінах.


Поранених військових з Дніпропетровщини запрошують на міжнародні спортивні змагання у Канаді
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
2.jpg