Юр’ївський район
www.yuryev-rn.dp.gov.ua


Надати допомогу постраждалій від обстрілів Авдіївці. Таке доручення облдержадміністраціям дав Президент України Петро Порошенко. Із Дніпропетровщини на Донеччину рушили ще 40 тонн гуманітарної допомоги. У фурах – питна вода, крупа, олія, хліб, тушонка, консерви, макаронні вироби, цукор, чай. За потреби область підтримуватиме сусідів й надалі.

Військові дії на Сході України продовжуються. Останні дні під обстрілами – Авдіївка та її околиці. У важкий момент сусідів підтримала ДніпроОДА.

«У результаті обстрілів у деяких районах Авдіївки майже тиждень проблеми з електропостачанням, теплом і водою. Розуміємо, що зараз треба забезпечити жителів теплим одягом, речами першої необхідності, продуктами харчування, водою. Таке доручення дав і Президент України Петро Порошенко. Із Дніпропетровщини рушив черговий гуманітарний вантаж. За потреби допомагатимемо мешканцям Авдіївки й надалі», – підкреслив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Дніпропетровщина – Авдіївці. Допоможемо!» – фури з таким гаслом на борту відправилися в зону АТО. Автівки забиті догори продуктами харчування. Питну воду, крупу, олію, хліб, тушонку, консерви, макаронні вироби, цукор, чай, ковбасу вантажили і вдень, і вночі. Усього – 40 тонн.

Водій вантажівки Леонід Сокур каже, що має досвід доставки «гуманітарки» на передову. Але до Авдіївки їде вперше. «За цих погодних умов їхати 5-6 годин, – говорить шофер. – Упевнений, ці продукти будуть мешканцям Авдіївки в нагоді. Там бойові дії, все розбите, люди страждають».

Машини надійні, до місця призначення дістануться швидко, запевнили в автопідприємстві, яке допомогло транспортом. «ДніпроОДА звернулася до нас за допомогою – ми не відмовили. Тепер фури доставлятимуть «гуманітарку» в зону АТО, – каже фінансовий директор автотранспортного підприємства Ірина Машкара. – Наша компанія має 15-річний досвід вантажних перевезень Україною та Європою».

Це не перший гуманітарний транш від Дніпропетровщини – Донеччині. До мешканців Авдіївки вже дісталися понад 5 тисяч літрів питної води, 20 тонн продуктів, на допомогу постраждалим перекинули загін рятувальників та техніку.

«Уже допомагають жителям Авдіївки вісім одиниць техніки та чотири автономні електростанції. У комплекті п’яти пересувних пунктів обігріву, які ми розгорнули в місті, – ліжка, пічки, столи, стільці, запас твердого палива та потужний теплогенератор», – підкреслив начальник Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області Андрій Кульбач.

Ситуація в зоні АТО загострилася 29 січня. Через обстріли в Авдіївці оголошено надзвичайний стан. Місто без електрики, води та тепла, призупинив роботу коксохімічний завод. Почалася добровільна евакуація жителів.


Із Дніпропетровщини на Донеччину рушив черговий гуманітарний вантаж.


Дніпропетровщина – Авдіївці. Допоможемо!


Фури вантажили і вночі...


...і вдень...


В автівках – 40 тонн продуктів харчування.


Жителям Авдіївки – питна вода...


...крупа...


...консерви...


...тушонка, ковбаса...


...макаронні вироби, цукор,


...чай...


Водій вантажівки Леонід Сокур має досвід доставки «гуманітарки» на передову. Але до Авдіївки їде вперше.


«ДніпроОДА звернулася до нас за допомогою – ми не відмовили. Тепер фури доставлятимуть «гуманітарку» в зону АТО, – каже фінансовий директор автотранспортного підприємства Ірина Машкара. – Наша компанія має 15-річний досвід вантажних перевезень Україною та Європою».


Це не перший гуманітарний транш від Дніпропетровщини – Донеччині.


Ще понад 5 тонн питної води відправили в зону АТО днем раніше.


Супроводжували вантаж рятувальники та військовослужбовці.


У разі потреби Дніпропетровщина підтримуватиме сусідів й надалі.


File Attachment Icon
ATTP384A.jpg