www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 1 червня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
Дніпропетровська ОДА реалізувала у 2018-му більше двох десятків проектів для АТОвців – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Другий в області сучасний центр реабілітації для АТОвців, ІТ-курси, заняття з англійської, тренінги і майстер-класи. А ще – фест «Пісні, народжені в АТО», бали та спортивні змагання. Загалом у 2018-му Дніпропетровська облдержадміністрація втілила понад 20 креативних проектів для АТОвців. Про це повідомив очільник області Валентин Резніченко.

«На піклуванні про демобілізованих бійців акцентує Президент України Петро Порошенко. Щороку втілюємо у життя по декілька десятків проектів із оздоровлення та соціалізації АТОвців. Тільки у 2018-му реалізували понад 20 таких задумів», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Вже три роки демобілізовані бійці оздоровлюються в сучасному реабілітаційному центрі, створеному в обласній лікарні ім. Мечникова. У 2018-му Дніпропетровська ОДА облаштувала ще один такий осередок для оздоровлення АТОвців – на базі курорту «Солоний лиман».

Всередині центр скоріше нагадує комфортабельний готель, аніж звичайний медзаклад. Та окрім креативного дизайну і зручних побутових умов, для реабілітації хлопців – новітні апарати фізіотерапії та сучасні зали лікувальної фізкультури. Центр вже прийняв близько 200 бійців.

Дніпропетровська ОДА допомагає АТОвцям оволодіти новими професіями або знайти справу до душі. Для них – різноманітні тренінги, курси ІТ, заняття з англійської. Навчання пройшла вже майже 1 тис бійців.

«Провели вже третю Всеукраїнську спартакіаду для АТОвців, їхніх рідних та волонтерів. Щороку ці змагання збирають все більше охочих помірятися силами, – підкреслив Валентин Резніченко. – У 2018-му близько 200 учасників змагалися у бадмінтоні, бігу, плаванні, тенісі та стрільбі».

Протягом року для бійців організовували першості з футболу, бадмінтону, тенісу, стрільби з луку. Традиційними вже стали і курси з айкідо, і сплави на каяках у теплу пору року. У різних спортивних змаганнях у 2018-му взяли участь понад 1 тис хлопців.

Ледве не найяскравіший проект – танці, в яких беруть участь АТОвці та волонтери разом із родинами. До бузкових та різдвяних балів вже долучилися близько півсотні охочих. Самі хлопці кажуть, танці для них – можливість проявити себе у новому, незвичному амплуа. А ще – чудова нагода провести дозвілля разом із рідними.

Бажаєте дізнатися більше про проекти для АТОвців? Адреса управління з питань учасників АТО Дніпропетровської ОДА: м. Дніпро, пр. О. Поля, 1. Телефон – 0686798961.


Відкриття нового реабілітаційного центру при «Солоному лимані»,....де є все для оздоровлення бійців,....Всеукраїнська спартакіада....та інші спортивні турніри,....сплави на каяках,....ІТ-курси,....заняття з англійської,....різні тренінги....та майстер-класи,....бузковий....та різдвяний бали,....фест «Пісні, народжені в АТО» –....загалом у 2018-му ДніпроОДА втілила понад 20 креативних проектів для АТОвців
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTXQ45E.jpg