www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 23 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
Що подарувала ДніпроОДА навчально-реабілітаційному центру «Надія»?
Версія для друку Написати листа
Тренування серцево-судинної та дихальної систем, розробки м'язів ніг, зміцнення суглобів – у вихованців навчально-реабілітаційного центру «Надія» у Дніпрі нова бігова доріжка. Вона урізноманітнить заняття лікувальної фізкультури понад півсотні дітей-інвалідів від 3 до 18 років. Новорічний подарунок дітлахам зробила команда Валентина Резніченка.

«Новорічні свята наближаються. Особливо на них з нетерпінням чекають діти. Команда ДніпроОДА приготувала для дітлахів області чимало подарунків. Сьогодні один з них передаємо у дитячий навчально-реабілітаційний центр «Надія». Це бігова доріжка. На ній будуть займатися і укріплювати здоров’я діти з особливими потребами», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Катерина Василішина вже шостий рік поспіль приводить до навчально-реабілітаційного центру свого сина Микиту. Діагноз хлопчика – ДЦП. Мати певна: діти з обмеженими можливостями повинні займатися в комфортних умовах. Щоб у спортзалі з’явилася нова бігова доріжка, попросила губернатора області Валентина Резніченка. Він не відмовив.

«Дякую, що відгукнулися на наше прохання. Ця бігова доріжка дуже потрібна нашим дітям. Вони тут знаходяться цілий день, навчаються. Спортивні тренажери необхідні для фізичної реабілітації. У нас їх не вистачає. Для нас було важливо придбати нову бігову доріжку», – розказує матір.

Навчально-реабілітаційний центр «Надія» – спеціалізований. Тут створені умови для корекції, реабілітації та всебічного розвитку дітей з особливими потребами. Фахівці наголошують: рухлива активність поліпшує розумову діяльність.

«У нашому центрі виховуються діти з такими діагнозами, як аутизм, розумова відсталість, синдром Дауна. З ранку в нас – лікувальна фізкультура, потім – навчання. Чим більше в дітей активності фізичної, тим краще вони засвоюють навчальний матеріал», – розповіла учитель-логопед Людмила Бокій.

Сьогодні в центрі 56 хлопців та дівчат від трьох до 18 років. Це одна дошкільна група та чотири класи.


У вихованців навчально-реабілітаційного центру «Надія» у Дніпрі нова бігова доріжка.


Це новорічний подарунок – від команди ДніпроОДА.


Катерина Василішина водить до навчально-реабілітаційного центру десятирічного сина Микиту.


Сучасний тренажер урізноманітнить заняття фізкультури понад півсотні дітей-інвалідів...


...від 3 до 18 років.


«У нашому центрі виховуються діти з такими діагнозами, як аутизм, розумова відсталість, синдром Дауна. Чим більше в дітей активності фізичної, тим краще вони засвоюють навчальний матеріал», – розповіла учитель-логопед Людмила Бокій.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTIE2AB.jpg