www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 27 квітня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
Небесна сотня. Герої не вмирають!
Версія для друку Написати листа

Майдан. Мабуть, нині це слово знають у всіх країнах світу. Майдан Незалежності – це не тільки велика й головна площа в центрі Києва, Майдан – прагнення жити за європейськими стандартами.
Революція Гідності. Саме так назвали ці буремні дні боротьби народу проти злочинної влади, що тривала впродовж зимових місяців 2013-2014 р. та призвела до повалення тоталітарного режиму.
За це Україна заплатила більш як сотнею людських життів та кількома сотнями покалічених людей. Страшна ціна. Їх назвали «Небесною Сотнею» – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Полягли за честь, за волю, за право бути Українцями і за свою Батьківщину. Героїчна Сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-охоронцями на небі.
З нагоди річниці вшанування Героїв Небесної Сотні 20 лютого у приміщенні Вербуватіського НВК в пам’ять про загиблих за майбутнє України було проведено свічу пам’яті «Небесна сотня. Герої не вмирають!!!», яку підготувала завідуюча бібліотекою-філіэю №2 Олексенко Л.В., а директор КСЦ «Зоряний» Юшко І.В. розповіла про молодих 18-ти річних юнаків та дорослих чоловіків - Героїв України, котрі, не жаліючи свого життя, виборювали свободу рідної землі.
Юні читачі бібліотеки читали патріотичні вірші присвячені подіям того часу, про долі Героїв, які в мирний час віддали своє життя за вільну, незалежну, європейську державу та переглянули відеофільм пам`яті Героїв «Небесна сотня. Герої не вмирають».
Пам’ять Героїв небесної Сотні вшанували хвилиною мовчання з запаленням свічки.

Олексенко Лариса,
завідуюча Вербуватівською бібліотекою-філією №2
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор