www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 20 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
За останній тиждень за призначенням субсидій звернулося майже 9 тисяч родин Дніпропетровщини, - Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Напередодні опалювального сезону бажаючих мати субсидію на Дніпропетровщині побільшало. За останній тиждень до управлінь соцзахисту населення надійшло майже 9 тисяч заяв на оформлення такої держдопомоги. Це на чверть більше, ніж місяць тому. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.


«Напередодні опалювального сезону працівники соцслужб працюють у режимі нон-стоп – консультують, приймають заяви, призначають нові субсидії, перераховують старі. Такий досвід для них вже знайомий. 2015-го Дніпропетровщина стала лідером країни з кількості призначених субсидій, – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. – Нині субсидію вже отримують понад 420 тисяч родин Дніпропетровщини, і це не межа».

За останній тиждень за оформленням субсидії звернулися майже 9 тисяч родин області. Майже 5 тисячам сімей її вже призначено.

Оформити субсидію можна будь-коли. До місцевого управління соцзахисту треба подати лише два документи – заяву та декларацію про доходи. Можна це зробити особисто, надіслати поштою або через портал igov.org.ua.

Субсидія призначається з першого числа місяця, у якому подана заява, і до завершення опалювального періоду. На наступні 12 місяців вона перераховується автоматично.

Більше про субсидії читайте тут.


За останній тиждень за призначенням субсидій звернулося майже 9 тисяч родин Дніпропетровщини


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTS5EFB.jpg