www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 20 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
У ДніпроОДА учасників АТО вчили працювати віддалено і заробляти по всьому світові, – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Його можна поєднувати з основною роботою і підлаштовувати під свої потреби, обирати, скільки годин працювати і коли йти у відпустку, – такі можливості відкриває фріланс. Як стартувати в ньому новачкам, дізнавалися учасники АТО на безкоштовному семінарі, організованому ДніпроОДА. Про особливості віддаленої роботи розповідав один з найактивніших популяризаторів фрілансу в Україні Пилип Духлій.

«Дніпропетровська ОДА допомагає бійцям АТО адаптуватися в мирному житті. Для них організовані безкоштовні курси англійської мови, водіїв, ІТ-програмування. Нові навички вже здобули кілька сотень захисників. Тепер в облдержадміністрації – практичний семінар з фрілансу. На нього записалися 60 бажаючих. Ділився своїми знаннями з бійцями відомий український фрілансер та блогер», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Учасник АТО Віталій Максименко завітав на тренінг. Каже, хоче знайти нову високооплачувану роботу. До АТО проектував ракети у КБ ім. Янгеля, після демобілізації вирішив спробувати себе в новій ролі.

«Фріланс – це новий спосіб заробляти гроші, можна працювати щодня в будь-якій точці земної кулі. У мене багато знайомих займаються фрілансом – і я вирішив. Цікавить розробка комп’ютерних ігор. Хочу дізнатися, з чого починати. Якщо поставити перед собою амбіційну мету, то можна її досягти», – упевнений учасник семінару.

Практичним досвідом ділився найвідоміший український фрілансер та тренер Пилип Духлій. Він – графічний дизайнер. Живе у Броварах, але знаний не тільки в Україні, а й за її межами. Його досвід у фрілансі – усього два роки. Та за цей час чоловік навчився заробляти до 20 доларів на годину.

«Приїхав з базовою лекцією. Вона розрахована на тих, хто не знає, з чого розпочати у фрілансі. У цій ніші може знайти себе кожен. Все залежить від знань та навичок, які є. Головне – не боятися стартувати. За статисткою, понад 80% у фрілансі – програмісти, 6% – дизайнери та креативники, 11% – інші професії. Україна за цими показниками посідає четверте місце у світі», – підкреслив Пилип Духлій.

Фріланс можна поєднувати з основною роботою і підлаштовувати під свої потреби, обирати, скільки годин працювати і коли йти у відпустку, назвав переваги тренер.
Семінар тривав понад двох годин. Демобілізовані дізналися, що таке фріланс, як на ньому заробляти та як обрати свою нішу, які є майданчики для віддаленої роботи, як отримувати кошти з мінімальною комісією та розвивати фріланс-кар’єру.

«Головне у цій справі – наявність комп’ютера й Інтернету. Вітаються відповідальність і самодисципліна. Скільки працюєш – стільки й заробиш», – наголосив тренер.


У ДніпроОДА пройшов практичний семінар для АТОшників.


На ньому розказували про переваги фрілансу і чому варто працювати на себе.


Як стартувати на ниві фрілансу новачкам, розповідав відомий популяризатор фрілансу в Україні Пилип Духлій.


Семінар тривав понад двох годин.


Віталій Максименко до АТО проектував ракети у КБ ім. Янгеля. Після демобілізації вирішив спробувати себе в новій ролі.


Демобілізовані дізналися, як обрати фрілансову нішу і навчитися в ній заробляти...


які є майданчики для віддаленої роботи і як отримувати кошти з мінімальною комісією.


Фріланс набирає обертів. У цій ніші може знайти себе кожен.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
5.jpg