www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 20 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
Пісня - це душа українського народу
Версія для друку Написати листа

Ми всі – представники великої родини нашої матері - України. Родина до родини – то і є народ. Могутня ріка бере силу з маленьких джерел, так і наша культура збагачується за рахунок родинної історичної спадщини – української пісні. В Варварівська бібліотека філія №1 зібрали всіх любителів української народної пісні на захід «Українська пісня – душа народу!», на заході була присутня начальник соціально-гуманітарного відділу виконавчого комітету Варварівської сільської ради Бельмас Лариса Василівна.

Завідуюча бібліотекою Кузьменко Ганна Михайлівна познайомила присутніх з легендами створення української народної пісні. А легенду про те, яка пісня виникла першою розіграли по персонажах. Завдячуючи цьому звучало багато пісень - жартівливих і серйозних, ліричних та патріотичних, почули дуже чудову колискову у виконанні Трапезнікової Н.М. та старовинну козацьку у виконанні Мельник Є.Н. Було продемонстровано запис пісень Квітки Цісик, це донька українських емігрантів і народилася вона в Квінcі Нью-Йорк. Її голос розцвів далеко від батьківщини, але любов до української пісні прийшла від серця. Приємно чути, що так співає людина, яка не в Україні, а в США, а співала і англійською і українською. Вона співала пісні, які ми давно знаємо і любимо. Співала душею…

Після брейк – кави було проведено конкурс на кращого знавця української народної пісні, і знову зазвучали знайомі і трішки призабуті пісні. Захід пройшов в теплій та дружній атмосфері. Пісня є наш духовний скарб, який єднає нас, стирає кордони, розповідає світові про велич нашого співучого народу. Мовою пісні гортаємо сторінки історії. Хочеться вірити, що народ, який піднімається з колін історії, встане на повний зріст, розправить свої крила і залунає наша українська пісня і попливе її дзвін далеко, далеко над землею.


Кузьменко Ганна Михайлівна, завідуюча Варварівською бібліотекою-філією №1
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор