Юр’ївський район
www.yuryev-rn.dp.gov.ua


З 29 по 31 березня в обласному палаці молоді та юнацтва проходив V Всеукраїнський фестиваль-конкурс “Імперія зірок 2017” у номінаціях вокал та хореографія. Фестиваль об’єднав талановитих дітей з різних міст України. Дві зірочки засіяли і в селищі Юр’ївка – талановиті, дзвінкоголосі, веселі за характером дівчатка, а саме учні Юр’ївської районної дитячої музичної школи - Сисун Кароліна та Воронкіна Валерія підкорювали глядачів та сурових членів журі.

Членами журі були: Шмаленко О. – педагог естрадного вокалу Київського національного університету культури і мистецтва; Коста Рікі – ведучий програми “Абзац”, композитор, виконавець; Дубовик О. – директор Міжнародного фестивалю “Мистецькі барви” м. Прилуки.

Маса емоцій, задоволення, хвилювання поєдналися у серцях дівчаток. Приємно вразила тепла гостинність організаторів конкурсу - директора фестивалю Левіна М.П. Юні конкурсанти Юр’ївщини були нагороджені дипломами лауреата III ступеня та нагородними фігурами в номінації естрадний вокал.

Висловлюємо щиру подяку депутату Дніпропетровської обласної ради Івану Олександровичу Буряку за матеріальну підтримку, надану для участі у фестивалі. Успіх в конкурсі був би неможливий без вашого вкладу, і ми говоримо Вам величезне спасибі за те, що допомогли нам взяти участь у фестивалі, який, поза всякими сумнівами, підвищив культурний рівень нашого суспільства і дозволив дітям проявити себе.


Викладач КЗ КПНЗ “Юр’ївська РДМШ” Єненко А.А.