www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 21 квітня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
Канікули в бібліотеці “Від казки до казки”- голосні читання
Версія для друку Написати листа

В останні роки не тільки фахівці, але й широка громадськість стурбовані зниженням інтересу до читання. Зростання числа "не читачів"серед дітей та інші проблеми, що стосуються читання, вимагають найпильнішої уваги бібліотекарів.
Книга в руках дитини під час канікул - це особлива сторінка роботи бібліотек. Це плацдарм ефективного застосування професійних і творчих зусиль та період найкращого позитивного впливу на читача-дитину. Читати дітям вголос та залучати їх самостійно читати ніколи не пізно.
03 листопада у бібліотеці відбулися голосні читання “Від казки до казки” для читачів Юр’ївської районної дитячої бібліотеки. Для проведення читань були підібрані казки та оповідання. Читання проводилося у вигляді конкурсу. Хто з учасників читав найкраще – отримав нагороду, а хто трішки відстав отримав утішливий приз. Це є для них як заохочення, кожному хотілося прочитати краще за свого товариша, головне діти пойняли істину - хто більше читає – той більше знає, і техніка читання у тієї дитини краща ніж у тих, хто не любить читати.
Протягом осінніх канікул в бібліотеці діти мали змогу гарно відпочити, відправитися в захоплюючу подорож по сторінках улюблених книг, прочитати яскраві дитячі журнали та газети, поспілкуватися з однолітками в мережі Інтернет, пограти в пізнавальні ігри, малювати тощо.


Відділ культури, туризму, національностей та релігій Юр’ївської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор