Юр’ївський район
www.yuryev-rn.dp.gov.ua


Без зайвих слів. Щоб виявити та покарати недобросовісних водіїв приміських та міжміських маршруток, у ДніпроОДА не чекають на дзвінки невдоволених пасажирів. За шоферами стежать за допомогою GPS-датчиків, встановлених у кожному авто. Цього тижня вони зафіксували двох найбільш злісних порушників. За перевищення швидкості та порушення схеми маршруту чоловіки вже отримали догани. Ще один прокол – і їх одразу звільнять.Попередження про звільнення отримав працівник «Північтрансу». Водій автобусу № АЕ 2308 АВ неодноразово перевищував швидкість на шляху з Дніпра до Новотроїцького. Рекорд чоловіка – 126 кілометрів на годину.
Догану отримав і водій «АТП-11228». Шофер маршрутки № АЕ 9385 АА проігнорував прописаний маршрут. Чоловік мав виїхати з Дніпра до села Топчино. Натомість – до кінцевого пункту він так і не дістався.

«Дніпропетровська ОДА контролює якість пасажирських перевезень. Для цього у кожному приміському та міжміському автобусі встановили GPS-датчики. Вони дозволяють вчасно виявити шоферів-порушників, провести з ними «виховну» роботу. Тих, хто не виправляється, звільнюємо, – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. – Цьогоріч роботи позбулися вже чотири водії».

Традиційно у Дніпропетровській ОДА визначають і добросовісних водіїв. Цього тижня відмінниками стали автопідприємства «Пушкарний», «Автодрайв», «Рубель», «Скабелко», «Одіум Престиж», «Інтерспецмаркет». Автобуси цих перевізників їздили за графіком, не перевищували швидкість та не змінювали маршрути.

Дані про роботу пасажирського транспорту в області поступають й на громадську платформу Easyway. На сайті пасажири можуть дізнатися, коли під’їде необхідний автобус, скільки машин працює на лінії та чи довго чекати наступної маршрутки.

На Дніпропетровщині понад 200 приміських та 240 міжміських маршрутів. На них працює більше 800 машин.


File Attachment Icon
ATT2A0PB.png