www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 27 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
Протидія торгівлі людьми
Версія для друку Написати листа

Щорічно тисячі українських громадян у пошуках кращої долі виїзджають за кордон. Але, через необізнаність щодо своїх прв, деякі з тих, хто їде в пошуках кращої долі, стають жертвами зловживання та експлуатації. До того ж, дуже часто людина, отримуючи нелегальну винагороду в результаті домовленості з роботодавцем, позбавляє себе будь-яких виплат та соціальних гарантій.
Саме з метою підвищення рівня інформованості безробітних щодо міграції та легального працевлаштування за кордоном, на базі відділу надання соціальних послуг в Юр`ївському районі Павлоградського МРЦЗ, відбувся семінар «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці». Захід проводила представник громадської організації «Промінь Дніпро» Ольга Лупова. Присутнім розкрили зміст понять «Торгівля людьми», «Дитяча праця», «Нелегальне працевлаштування». Безробітних ознайомили зі станом трудової міграції в Україні, її видами, перевагами врегульованої трудової міграції та ризиками, з якими людина зіштовхується під час цього явища. Були розглянуті питання, що стосувалися основ законодавства України у сфері працевлаштування за кордоном. Обговорено основні аспекти захисту громадян та ознайомлено з провідними організаціями, установами, які здійснюють підтримку громадян України в інших державах. Учасники семінару дискутували щодо позитивних та негативних наслідків закордонних заробітків, причин, які змушують шукати кращої долі за межами держави. У рамках заходу безробітні переглянути відеоролики, у яких висвітлена тема рабства в сучасному світі. Перегляд відеоматеріалів розкрив масштаби цього явища та допоміг дізнатися про нові методи вербування та втягнення громадян України у злочинну діяльність.
На завершення учасники отримали інформаційні буклети та листівки. Сподіваємось, що цей захід був корисним і допоможе уникнути негативних наслідків тим, хто планує працевлаштовуватись за кордоном.

В.о. начальника відділу надання соціальних послуг в
Юр’ївському районі Павлоградського
міськрайонного центру зайнятості
Дюрягіна Г.О.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор