www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 20 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
На Дніпропетровщині планують оформити субсидію близько 700 тисячам родин, - Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Більше 454 тисячі мешканців Дніпропетровської області вже заощаджують на комунальних платежах. Загалом на Дніпропетровщині соціальні працівники планують оформити субсидію близько 700 тисячам родин регіону. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.


«Під час опалювального сезону 2015-2016 років більше 500 тисяч родин Дніпропетровщини отримували допомогу від держави. На початку нового опалювального сезону цей показник майже досягнуто, і люди продовжують подавати заяви. Плануємо, що субсидію оформлять близько 700 тисяч сімей. Працівники управлінь соцзахисту готові приймати людей та оперативно обробляти документи», - наголосив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Наразі на Дніпропетровщині субсидію отримують більше 454 тисячі родин. Щотижня за державною допомогою звертається більше 9 тисяч мешканців регіону.

Для оформлення субсидії потрібно заповнити лише заяву та декларацію. Подати їх треба до управління соцзахисту за місцем реєстрації. Можна це зробити особисто, надіслати поштою або через портал igov.org.ua.

Після оформлення субсидії оплата за комунальні послуги не перевищуватиме 15 % доходу сім’ї. Решту оплатить держава.

Оформлення такої допомоги ні до чого господаря не зобов’язує. Субсидію повертати не потрібно, право власності на оселю не змінюється.

Прорахувати розмір субсидії можна самостійно за посиланням: http://teplo.gov.ua/calculation.

Більше про субсидії читайте тут.


На Дніпропетровщині планують оформити субсидію близько 700 тисячам родинВерсія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTN0CD3.jpg