www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 27 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
На Дніпропетровщині стартує масштабний бізнес-форум: встигніть зареєструватися
Версія для друку Написати листа
Про нові можливості для бізнесу можна дізнатися 24 листопада на регіональному бізнес-формі «Дніпропетровщина – регіон підприємців». Серед його організаторів – Регіональна рада підприємців при ДніпроОДА.


24 листопада у Дніпрі відкриється обласний бізнес-форум «Дніпропетровщина – регіон підприємців». Він об’єднає понад 300 підприємців. Серед них будуть як ті, хто вже має досвід у бізнесі, так і ті, хто тільки планує започаткувати власну справу. .

Форум проходитиме у форматі діалогу. Учасники обговорюватимуть нові ефективні механізми стимулювання розвитку підприємництва.

Крім того, учасники форуму отримають корисні поради, індивідуальні консультації фахівців з реєстрації підприємств, бухгалтерського обліку, податкової звітності, юридичного супроводу діяльності, франчайзингу, еквайрингу.

У програмі заходу – дискусії бізнесу і представників влади. Історіями успіху поділяться відомі дніпровські підприємці Євген Василенко і Олександр Компанець.

Бізнес-форум відкриється в «Менора Гранд-Хол» (вул. Шолом Алейхема, 4/26). Старт роботи – о 10:00. Участь у форумі безкоштовна. Реєстрація – за посиланням.


На Дніпропетровщині стартує масштабний бізнес-форум: встигніть зареєструватисяВерсія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор