www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 25 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
ЗВІТНИЙ КОНЦЕРТ У ВАРВАРІВСЬКІЙ ФІЛІЇ ДМШ
Версія для друку Написати листа

16 травня 2018 року в Варварівській філії комунального позашкільного навчального закладу „Юр`ївська районна дитяча музична школа” Юр’ївської районної ради Дніпропетровської області відбувся звітний концерт. Були запрошені батьки всіх учнів ДМШ.
Діти разом з викладачем Степаненко Раїсою Борисівною приготували концерт з двох відділень. В першому відділенні всі діти грали на фортепіано, демонстрували свої досягнення. Програма складалась з сольних номерів та дуетів. Учениця 7 класу Буряк Карина зіграла в ансамблі з Раїсою Борисівною танцювальну мелодію „Польку”. Також звучали твори видатних композиторів: Глінки, Чайковського, Черні, Моцарта. Раїса Борисівна зіграла „Віночок вальсових мелодій”.
У другому відділенні учні показували, яких успіхів вони досягли у вокальній майстерності. Співали під акомпанемент, під фонограми і навіть під акомпанемент гітари з фортепіано.
А в фіналі концерту заспівали хором діти разом з викладачем та всіма батьками. І учні, і педагог Степаненко Р.Б., і всі батьки одержали велике емоційне задоволення.
Батькам приємно розуміти, що їх діти розвиваються, стають більш впевненими в собі, одержують знання та навички музичного мистецтва.

КПНЗ „Юр’ївська РДМШ”
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор