www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 20 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
У Царичанці коштом обласного бюджету реконструюють школу, - Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
У Царичанці коштом обласного бюджету реконструюють школу. Оновлять і трудові майстерні та інтернат, розміщені на її території. Нині виконано вже половину робіт, повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.


«Реконструкцію царичанської школи розпочали влітку цього року. На це з обласного бюджету виділили понад 14 мільйонів гривень. Нині виконано вже половину робіт. Повністю завершити реконструкцію школи плануємо до кінця року», - розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Цьогоріч Царичанська школа стала опорною. Тепер у ній навчаються не лише місцеві, а й діти з сусідньої Лисківки. Загалом понад 900 хлопців та дівчат.

«Щоб навчання було комфортним, реконструюємо будівлю школи, а також трудові майстерні та інтернат, розміщені на її території, - розповів представник генпідрядника Дмитро Мєляєв. - Нині відремонтували усі корпуси самої школи, замінили систему опалення, полагодили дах, оновили їдальню. Перший поверх будівлі повністю готовий».

На першому поверсі школи вже навчаються учні 1-4 класів. Уроки для решти дітей поки проходять на території інтернату та трудових майстерень. Та це не на довго. Вже за місяць будівельники завершать реконструкцію навчального закладу, а до кінця року - трудових майстерень та інтернату.

«Нашій школі понад 40 років. Вона вкрай потребувала ремонту, дах протікав, - поділилася директор царичанської школи Таїсія Рашевська. - Якістю ремонтних робіт дуже задоволена. Тепер працювати та навчатися будемо у комфортних умовах».

Цьогоріч коштом обласного бюджету на Дніпропетровщині капітально відремонтували з чотири десятка шкіл.

У Дніпропетровській області близько тисячі шкіл, у яких навчаються 300 тисяч дітей.


Царичанську школу реконструюють.


Половину робіт вже виконано.


Перший поверх повністю готовий.


Тут займаються учні молодших класів.


Відремонтували також їдальню.


На інших поверхах ремонт триває.


Будівельники ґрунтують,


... штукатурять,


... укладають нову підлогу.


Реконструкцію завершать до кінця року.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
8 ... штукатурять,.jpg