Юр’ївський район
www.yuryev-rn.dp.gov.ua


30 серпня 2018 року в Новов’язівському сільському будинку культури відбулась районна серпнева педагогічна конференція за темою «СТВОРЕННЯ НОВОГО ОСВІТНЬОГО ПРОСТОРУ – ВАЖЛИВА УМОВА СУЧАСНОЇ ОСВІТИ».

Протягом 27 років від здобуття Україною незалежності, держава здійснює історично неминучий та незворотній перехід до нових засад суспільного розвитку. Освіта була і надалі залишається найвищим національним пріоритетом, основою для розвитку особистості, суспільства та держави.

На серпневу нараду працівників освіти Юр’ївського району прибули делегації навчальних закладів району, голових сільських рад

У роботі пленарного засідання конференції взяли участь:

СКЛЯР Неля Оттівна - в.о. голови Юр'ївської райдержадміністрації;
БІЛОВОЛ Тамара Петрівна – заступник голови Юр'ївської районної ради;
ВОВК Дмитро Сергійович –начальник Юр’ївського відділення поліції Павлоградського відділу поліції Головного управління національної поліції в Дніпропетровській області
ЗЕЙНАЛОВА Оксана Павлівна -прокурор Павлоградської місцевої прокуратури
ЛІТВИЧЕНКО Максим Миколайович – член президії районної профспілки працівників освіти і науки

З доповіддю «Створення нового освітнього простору – важлива умова сучасної освіти» виступила начальник відділу освіти,молоді та спорту райдержадміністрації Карпенко Олена Анатоліївна , яка підвела підсумки роботи за минулий навчальний рік та окреслила перспективи розвитку галузі в новому навчальному році.

В обговоренні доповіді прийняли участь :

Буханець Антоніна Олександрівна – вчитель початкових класів Чаплинської загальноосвітньої школи I – III ступенів з теми «Роль педагога у формуванні індивідуальної освітньої траєкторії дитини».

Володько Юлія Миколаївна- вчитель історії Шандрівського навчально – виховного комплексу, з теми : «Проектування людини , виховання патріотичних почуттів і переконань засобами вивчення історії».

Костенко Маргарита Миколаївна – вчитель початкових класів Олександрівського навчально – виховного комплексу за темою :«Інклюзивна освіта :разом крок за кроком ».

Кривозуб Ольга Григорівна –вчитель російської мови та літератури Новов’язівської опорної загальноосвітньої школи за темою:

« Я –класний керівник 11 класу»

На серпневій нараді учасники педагогічної родини привітали вчителів 1 класів, які першими починають шлях в Нову Українську школу.
Організатори педагогічної конференції вітають всіх педагогів району з 2018-2019 навчальним роком, дякують за участь у роботі конференції.
Нехай вам привітно усміхаються діти, а ви назавжди залишитесь у дитячих серцях мудрими вчителями, добрими порадниками, до яких хочеться горнутися. Бажаємо вам миру в душі, в сім’ях і в нашій рідній Україні, злагоди в шкільних колективах, радості від професійних досягнень.
Юр’ївська райдержадміністрація