www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 23 квітня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
Оголошується конкурс на надання послуг з розроблення проектів землеустрою для учасників бойових дій
Версія для друку Написати листа

Юр’ївська районна державна адміністрація оголошує конкурс на надання послуг з розроблення проектів землеустрою для учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, та членам сімей загиблих учасників бойових дій, відповідно до Програми розвитку земельних відносин і охорони земель у Дніпропетровській області на 2011 – 2018 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 25 березня 2011 року № 73-5/VI (зі змінами).
Переможець визначається з найбільш економічно вигідною пропозицією при умові вартості одного проекту в межах одної тисячі гривень та з розрахунку одного проекту для одної особи.

Учасник повинен мати відповідне обладнання, технічні та транспортні засоби, необхідні для надання послуг (GPS прилади, електронні тахеометри та GPS- приймачі, які забезпечують сантиметрову точність визначення координат пунктів, тощо), працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід (сертифіковані інженери-землевпорядники та геодезисти), про що надати відповідні документи.
Умови надання послуг, документальні та фінансові вимоги надаються управлінням АПР. Пропозиції приймаються щодня, за винятком вихідних днів, з 10-00 години за адресою: смт. Юр’ївка, вул.Центральна, 67, 2 поверх. Телефон: 05635 5-17-01.


Юр’ївська районна державна адміністрація
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор