www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 25 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
Зорепадом летять роки
Версія для друку Написати листаЗ нагоди відзначення 30-ї річниці з дня створення Юр’ївської районної організації ветеранів 05 квітня в Юр’ївському районному будинку культури відбулись урочистості. У заході взяли участь голова райдержадміністрації В.П.Золотопуп, голова районної ради О.М.Буряк, голова районної ветеранської організації Н.В.Солонець, представники первинних ветеранських організацій, сільські, селищний голови, керівники та працівники підприємств, установ, організацій, громадськість.
До складу ветеранських організацій входять люди, які проживши на цьому світі певну кількість років, набули життєвої мудрості та досвіду. Свого часу, кожен з них, був творцем історії нашого краю. І це дійсно так, тому що у його розбудові та розвитку є вклад кожного. У своїй повсякденній праці всі ми спираємось на закладений ними фундамент, постійно звертаємось до їхнього неоціненого досвіду та здобутків.
Теплі слова вітань для ветеранів лунали від голови райдержадміністрації В.П.Золотопупа, голови районної ради О.М.Буряка, голови районної організації ветеранів Н.В.Солонець, голови Чаплинської сільської ради Л.В.Образцової, голови Преображенської сільської ради О.В.Фесенко, секретаря Юр’ївської селищної ради І.Г.Потєєвої.
У своєму вітальному слові голова райдержадміністрації В.П.Золотопуп відзначив: „ За три десятки років ветеранські організації перетворились у масові, авторитетні громадські об’єднання. І саме такою серед інституцій громадянського суспільства району є Юр’ївська районна ветеранська організація, яка об’єднує в своїх рядах більше 3,5 тис. чоловік. Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, практичний життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадська позиція повинні стати взірцем для підростаючого покоління. Я засвідчую свою глибоку шану і повагу вашій стійкості, добропорядності, працьовитості. Від щирого серця бажаю нашим ветеранам здоров'я, радості, оптимізму і благополуччя, злагоди, взаєморозуміння та миру”.

Від Всеукраїнської громадської організації „Спілка ветеранів та працівників силових структур України „Звитяга” за значний внесок у розвиток районної організації і патріотичне виховання підростаючого покоління пам’ятною медаллю „Лагідна Сила” нагороджена Солонець Н.В.

За багатолітню безперечну роботу в організації ветеранів та активну життєву діяльність головою Дніпропетровської обласної ради ветеранів звання „Почесний активіст” присвоєно Семенюк Н.П. - голові Новоіванівської первинної організації ради ветеранів та Кулішу В.П. - голові Преображенської первинної організації ради ветеранів.
За вагомий особистий внесок у розвиток ветеранської організації, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, та з нагоди 30-річчя створення районної організації України грамотами голови Юр’ївської районної державної адміністрації та голови Юр’ївської районної ради були нагороджені: Донцова С.М., Труфан О.Д., Засядько О.В., Солодовнік М.М., Кривозуб І.Г., Кравченко Л.М.,
За вагомий особистий внесок у розвиток ветеранської організації, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, та з нагоди 30-річчя створення районної організації України Грамотами голови районної ради ветеранів України були нагороджені: Садовніченко В.М., Ананченко В.Ф., Добра В.А., Сергієнко Л.В., Буряк І.О., Гудожник Л.В.
Учасники заходу мали змогу насолодитися прекрасними виступами творчих колективів та аматорів району.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять тих, хто вже пішов з життя.
На завершення ветерани та гості святкових урочистостей подякували районній владі за підтримку та організацію заходу, висловили впевненість, що й надалі ветерани в партнерстві будуть здійснювати свою статутну діяльність з метою захисту прав та інтересів громадян старшого покоління.***

Роки, Роки... Чом ви не журавлі,
Чом з вирію не можна вам вернутись,
Крильми своїми ніжно доторкнутись
І стерти зморшки на вашому чолі ?
У день такий прекрасний,
Урочистий хай вам сміються синню небеса,
Нехай сплетуться зорі у намисто
Й не гасне у душі повік краса.


***

Відділ організаційної роботи, контролю,
з питань інформаційної діяльності, комунікацій
з громадськістю та забезпечення доступу
до публічної інформації апарату
райдержадміністрації


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор