www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 20 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
Більше 11 тисяч мешканців Дніпропетровщини отримали субсидію на придбання вугілля та скрапленого газу
Версія для друку Написати листа
Мешканці Дніпропетровщини, що мають пічне опалення, можуть також оформити субсидію. Кошти на вугілля чи скраплений газ видають готівкою. Такою державною допомогою вже скористалися більше 11 тисяч жителів регіону. Про це повідомили в департаменті соціального захисту населення Дніпропетровської ОДА.


«Субсидія на придбання твердого палива оформляється так само, як і звичайна житлова субсидія. Єдина її відмінність у тому, що вона видається готівкою. Такою допомогою може скористатися будь-яка родина, яка опалює помешкання виключно твердим паливом. На Дніпропетровщині такою допомогою скористалися вже більше 11 тисяч мешканців», - наголошують в департаменті соціального захисту населення Дніпропетровської ОДА.

Оформити таку субсидію можна, як і звичайну, одним із 3 способів. Заповнити заяву та декларацію на порталі iGov.org.ua, надіслати ці документи поштою чи особисто подати до управління соцзахисту за місцем реєстрації. В заяві слід підкреслити поле зі словами «на придбання твердого палива та скрапленого газу».

Субсидія на придбання твердого палива розраховується за нормою – 2 тонни вугілля на одне домогосподарство на рік з розрахунку вартості однієї тонни - 2 тисячі гривень. Сплачується така субсидія раз на рік готівкою на особистий банківський рахунок господаря або поштовим переказом. Чим менший дохід родини, тим більший розмір допомоги.

Уряд додатково виділив понад 359 мільйонів гривень допомоги населенню на закупівлю твердого палива та скрапленого газу. Це означає, що більш ніж півмільйона українських родин, які для опалення житла не використовують природний газ, мають змогу скористатися урядовою допомогою й придбати тверде паливо.


Більше 11 тисяч мешканців Дніпропетровщини отримали субсидію на придбання вугілля та скрапленого газу

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор