www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 24 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
Захід до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав на базі Варварівського СБК
Версія для друку Написати листа

«Ти – вічний біль, Афганістан,

Ти – наш неспокій.

І не злічить глибоких ран

В борні жорстокій.

І не злічить сліз матерів, дружин, дітей –

Не всі вернулися сини із тих ночей…»


15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Але Варварівський будинок культури вирішив присвятити його воїнам афганцям і тому 10 лютого був проведений захід «Афганістан – мій біль, моя пекуча пам'ять» . На заході були присутні : секретар Варварівської сільської ради Нездойминога О. М., начальник відділу культури, туризму, національностей та релігій Юр’ївської районної державної адміністрації Персиста О. А., директор школи Сусой Ж. А., голова ради ветеранів Труфан О.Д., ветерани Афганської війни - Бугай Леонід Іванович, Бельмас Олександр Володимирович, Торосян Анушаван Серьожович, Моргун Валерій Іванович, Чепляков Олександр Борисович, Драбинка Олександр Григорович, Поліщук Володимир Васильович та жителі села.
На заході згадали про масштаби складних і неоднозначних подій в Афганістані, були переглянуті презентація та документальні відео - фрагменти про афганську війну. В залі була організована книжкова виставка «Пам’ятаймо Афган», яку кожен присутній мав змогу переглянути. Під час заходу вшанували пам’ять тих, хто поліг в Афганських ущелинах, схиливши голови у скорботній хвилині мовчання.
Учні 6 та 11 класів виконали композицію «Молитва», дуже цікавою були інсценізація вірша "Лист матері" у виконанні Дейнеки А. та сценка «Молодий солдат пише листа». Прозвучали вірші про Афганістан та афганську війну у виконанні Шеремет Катерини та Нездойминоги Олени, також звучали пісні у виконанні Чепурної Єлизавети, Якимчук Вероніки, народного вокального ансамблю «Смерека». А на завершення заходу слово надавалося Отцю Андрію, який прочитав молебень за убієнних під час цієї війни, та побажав здоров’я воїнам – афганцям та всім присутнім на заході.
Завідуюча Варварівською бібліотекою-філією Кузьменко Г.М.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор