www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 20 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
На Дніпропетровщині оголошено штормове попередження
Версія для друку Написати листа
Сильний дощ, поривистий вітер до 15-20 метрів на секунду та суттєве зниження температури. На Дніпропетровщині оголошено штормове попередження. Управління цивільного захисту облдержадміністрації звертається до всіх мешканців регіону з проханням максимально обмежити своє перебування на вулиці 13 жовтня.

На Дніпропетровщину насувається черговий циклон з Балкан. 13 жовтня погода в регіоні суттєво погіршиться. Вночі та вранці пройде сильний дощ, вдень очікуються помірні опади. Вітер сягатиме 15-20 метрів на секунду.

«Під час сильного вітру не можна стояти під деревами, поблизу ліній електропередач, стовпів та інших об’єктів, що можуть обвалитися через шквал. Водіїв просимо за можливості не виїжджати на дороги регіону, мешканців області – не виходити на вулицю», - наголошують в управлінні цивільного захисту Дніпропетровської ОДА.

Якщо під час сильного вітру ви опинилися на вулиці, знайдіть приміщення для схову: магазин, кафе, під’їзд житлового будинку. Уникайте різноманітних споруд підвищеного ризику, мостів, естакад, трубопроводів, ліній електромереж, водойм, потенційно небезпечних промислових об'єктів та дерев.

Зупиніться, якщо ви їдете автомобілем. Не ховайтеся у ньому, а вийдіть і швидко сховайтеся у міцній будівлі.

Вже сьогодні, 12 жовтня, у другій половині дня сильний вітер очікується на Дніпродзержинському, Дніпровському та Каховському водосховищах. Швидкість вітру – 25-30 м/с, висота хвиль 130-250 см. Рибалок регіону просять не рибалити на узбережжі водосховищ та не виходити на воду на човнах.


На Дніпропетровщині оголошено штормове попередженняВерсія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор