www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 27 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
В ДніпроОДА відкрилася виставка проникливих фотографій бійців АТО, - Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Пронизливий, тривожний, рішучий, радісний. Погляд бійців АТО – перше, що вражає на світлинах військового фотографа Юрія Величка. Емоційні та щирі портрети військових він знімає прямо на передовій. 40 кращих фотографій майстер представив на першій персональній виставці в Дніпропетровській ОДА. Експозицію протягом двох тижнів зможе переглянути кожен бажаючий. Далі виставка відправиться до інших міст Дніпропетровщини.


«В найнеформальнішій ДніпроОДА вже стали звичними зустрічі з блогерами, презентації, обмін книжок за правилами буккросінгу. Ще одна традиція – проводити в адмінбудівлі виставки. Роман Малко, Олександр Шульман, Дмитро Муравський вже представляли тут свої фотороботи про війну. Знімки, які зібрала чергова експозиція, також зроблені в зоні АТО. Свої світлини виставив військовий фотограф Юрій Величко», - розповів очільник області Валентин Резніченко.

Виставку назвали «Обличчя війни». Більшість з 40 знімків експозиції – портрети військових. Це побратими Юрія Величка, який вже 1,5 роки служить в АТО. Фото зроблені прямо на передовій.

«Це фото зроблене в районі Кримського Луганської області, - показує Юрій Величко на чорно-білий знімок мужнього бійця. - Зима цього року. Бруд непролазний. За спиною - сумнозвісний 31 блокпост, остання лінія оборони, до ворога - 800 метрів».

За словами автора, фотографія до війни була його хобі, тепер - спосіб життя. Фотоапарат завжди з ним – і коли на фронті затишшя, і під час обстрілу. Відтак на виставці немає постановочних знімків, лише вдало упіймані моменти. Портрети передають справжні емоції захисників – сум, радість, тривогу.

«Всі знімки не постановочні, а відображають реальне життя наших бійців. Найбільше на портретах мене вражають очі захисників – бездонні та чисті», - поділилася враженнями відвідувачка виставки, волонтер Майя Ряскова-Белінська.

Виставку «Обличчя війни» можуть переглянути всі бажаючі протягом двох тижнів в холі Дніпропетровської ОДА. Адреса: пр. Поля,1. Вхід вільний. Далі експозиція відправиться до інших міст області.


В ДніпроОДА презентували виставку "Обличчя війни".


В експозиції - проникливі портрети бійців.


Юрій Величко поділився: хоче, щоб завдяки цим знімкам люди, які живуть в мирних містах, краще зрозуміли захисників.


Виставка об'єднала 40 знімків.


Майя Ряскова-Белінська: "Найбільше на портретах мене вражають очі захисників".


Перші відвідувачі виставки. Переглянути її може кожен бажаючий. Вхід вільний.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTW5QOZ.jpg