www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 1 червня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
Професійне навчання за сприянням служби зайнятості
Версія для друку Написати листа
Професійне навчання за сприянням служби зайнятості

Щоб стати затребуваним на ринку праці, потрібно бути майстром своєї справи. Професіоналізм вимога будь-якого сучасного роботодавця до працівника. Зважаючи на ці тенденції, служба зайнятості пропонує безробітним професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації під гарантоване працевлаштування. Професійне навчання для зареєстрованих безробітних за робітничими професіями безкоштовне та здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
Професійне навчання безробітних за робітничими професіями можливо в групах або шляхом індивідуального навчання. Термін навчання від 3 до 12 місяців.
Після успішного завершення навчання за відповідними навчальними планами та робочими навчальними програмами безробітні отримують документ державного зразка - свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації.
Підвищення кваліфікації безробітних може здійснюватися за допомогою:
- курсів цільового призначення - підвищення кваліфікації безробітних з метою вивчення нового обладнання, виробів, товарів, матеріалів, послуг, сучасних технологічних процесів, засобів механізації й автоматизації, що використовуються на виробництві, правил і вимог їх безпечної експлуатації, технічної документації, ефективних методів організації праці, питань економіки та фінансів, законодавчих та інших нормативно-правових актів тощо;
- професійного навчання безробітних у роботодавця набуття та вдосконалення професійних знань, умінь та навичок безробітним, що забезпечує відповідний рівень професійної кваліфікації для подальшого працевлаштування у роботодавця;
- стажування - підвищення кваліфікації безробітного з метою набуття практичних умінь і навичок для виконання професійних обов’язків за професією або на посаді, на яку претендує безробітний у роботодавця. Стажування безробітних здійснюється на замовлення роботодавців за індивідуальною програмою, що затверджується роботодавцем і погоджується центром зайнятості.
Здобути професію або підвищити кваліфікацію можна не лише в навчальних закладах нашої області, а і в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, створених у 11 областях України, а саме: Рівненський, Харківський, Дніпропетровський, Одеський, Івано-Франківський, Сумський, Херсонський, Полтавський, Львівський, Донецький та Луганський ЦПТО ДСЗ.
За інформацією про професійне навчання за сприянням служби зайнятості звертатися до відділу надання соціальних послуг у Юр’ївському районі Павлоградського міськрайцентру зайнятості, за адресою, смт Юр’ївка, вул. Центральна, 92, тел. 5-10-04, 066-079-50-41.

Відділ надання соціальних послуг у
Юр’ївському районі Павлоградського
міськрайонного центру зайнятості
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор