www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 14 липня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
«Хай світом править доброта»
Версія для друку Написати листа

<<Хай світом править доброта»
Мама і тато — два міцних крила в долі дитини, які обіймуть, захистять від негод, підтримають у польоті просторами світу, виведуть у повноцінне самостійне життя. Мамою і татом можна стати народивши малюка, а також - усиновивши її.
30 вересня дев’ятий раз в історії України відзначається свято – День усиновлення, яке співпадає з великим православним святом Віри, Надії, Любові і матері їхньої Софії. У цей день ми вітаємо всіх дітей, які знайшли своїх батьків в сім’ях усиновлювачів, опікунських сім’ях, прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу. Це завжди свято люблячої та міцної сім’ї, життєвої мудрості і щирості, розуміння, великої душі та великого терпіння.
«Хай світом править доброта» - під такою назвою 27 вересня 2018 року Юр’ївським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було організовано та проведено захід для прийомних батьків та батьків-вихователів, присвячений Дню усиновлення, в якому взяли участь Скляр Н.О. – виконувач обов’язків голови Юр’ївської райдержадміністрації, Буряк О.М. – голова Юр’ївської районної ради, Федянович Н.М. – начальник відділу освіти, культури, охорони здоров’я, та соціальної політики Юр’ївської селищної ради, Беспалько Г.Г. – керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Варварвської сільської ради, Колісник П.С. – голова Новов’язівської сільської ради, які привітали батьків з Днем усиновлення, вручили подяки, квіти, подарунки.
Сім родин Юр’ївського району, в яких проживають усиновлені діти віком до 18 років, роблять по-християнськи благородну, неоціненно важливу справу. 31 дитина-сирота та дитина, позбавлена батьківського піклування, виховується в сім’ях опікунів та піклувальників, 16 дітей знайшли сімейний затишок в дитячих будинках сімейного типу, 17 – у прийомних сім’ях. Сподіваємося, що з кожним роком буде збільшуватися кількість родин району, що дадуть прихисток дітям, які не мають рідної сім’ї.
Щиро вітаємо усиновителів, прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів, піклувальників! Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги і вдячності з нагоди Дня усиновлення. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше — щастя мати родину, тата і маму. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло. Хай повниться дитячим щасливим сміхом ваша домівка, хай ростуть здоровими і успішними діти. Хай щедрість та милосердя Ваших душ заради наших дітей примножується з кожним днем, а Віра, Надія і Любов ніколи не покидає ваші серця! Зичимо всім здоров’я, добра та благополуччя!

Юр’ївський районний центр соціальних
служб для сім’ї, дітей та молоді
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор