www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 24 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
Дитячі садки, лікарні, школи та дороги: у кожному районі Дніпропетровщини цьогоріч реалізують більше 10 соціальних проектів, - Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
156 капітально відремонтованих доріг, 1,5 тисячі додаткових місць в дитячих садках, десятки реконструйованих шкіл та модернізованих котельних. У кожному районі Дніпропетровщини команда ДніпроОДА реалізує більше 10 соціальних проектів. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.


«Школи, дитячі садки, дороги, лікарні мають бути комфортні для мешканців області. Про те, що потрібно в першу чергу, люди розповідають під час виїзних приймів. Команда ДніпроОДА допомагає громадам змінити життя – збудувати нову школу, відремонтувати дороги, провести воду. Головна вимога – бажання громади розвиватися та долучатися до розбудови», - наголосив очільник регіону Валентин Резніченко.

У 2016 році змінилося життя й у селищі Межова, що на кордоні з Донецькою областю. Тут за підтримки команди ДніпроОДА реалізовано близько 10 соціальних проектів.
Найбільше мешканці селища чекають на відкриття спортивного стадіону. Його почали будувати ще у 2013 році, та через брак коштів роботи «заморозили». Мешканці селища звернулися з цією проблемою до голови ДніпроОДА Валентина Резніченка під час виїзного прийому. Будівництво стадіону відродили. Наразі роботи завершуються.

«Хочемо висловити щиру подяку Валентину Михайловичу за увагу та допомогу. Величезне спасибі всім, хто причетний до позитивних перетворень у нашому віддаленому від обласного центру краї», - йдеться в електронній петиції мешканки Межової Тетяни Кіяшко. Жінка розмістила петицію на порталі e-petition.dp.gov.ua. Її підтримали односельчани.

Зводять у Межовій і нову школу для маленьких школярів. У старій будівлі навчатися було неможливо. Її збудували більше 70 років тому, ще до Другої світової війни. Стара школа буквально розвалювалася. Нова будівля вже має стіни та дах. Наступного року планують здати в експлуатацію.

Капітально цьогоріч відремонтували у Межовій і три центральні вулиці. З початку бойових дій на Сході України вони стали основними шляхами для військової техніки. Капітального ремонту не бачили давно, були зруйновані вщент. Ці 3 вулиці серед 156 доріг, що команда Валентина Резніченка капітально відремонтувала на Дніпропетровщині цьогоріч.

Ще 2 реалізовані цьогоріч проекти - модернізація системи опалення в селищній лікарні та школі №1.

«Останнім часом ситуація у нашому селищі кардинально змінилася. Якщо раніше все стояло на місці, то зараз кипить, живе. Селище отримує підтримку обласної влади, та й саме має стимул розвивати громаду», - зазначив селищний голова Володимир Зражевський.

Власним коштом Межівська селищна рада реконструює місцевий парк. Тут вже встановили дитячий майданчик та спортивну зону. Відновили освітлення вулиць у двох селах. У найближчих планах – освітлення ще кількох вулиць.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
azE_vM5fBdo.jpg