www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 1 червня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
День відкритих дверей центру зайнятості для мешканців Юрївського району
Версія для друку Написати листа

Днями в відділі надання соціальних послуг в Юріївському районі Павлоградського МРЦЗ відбувся День відкритих дверей.
Головною метою заходу було інформування відвідувачів про заходи служби зайнятості щодо сприяння працевлаштуванню, формування уявлення про перспективи професійної самореалізації, а також інформування з питань пенсійного законодавства.
До проведення заходу були залучені співробітники Управління Пенсійного фонду України в Юр’ївському районі та відділу надання соціальних послуг в Юр’ївському районі Павлоградського МРЦЗ.
Про діяльність центру зайнятості у світлі вимог Закону України «Про зайнятість населення» присутніх проінформувала в.о. начальника відділу надання соціальних послуг Г. Дюрягіна. Вона зосередила увагу учасників заходу на інноваціях служби зайнятості, поінформувала про тенденції на сучасному ринку праці, державні гарантії у сфері зайнятості населення, основні заходи активної політики зайнятості: профнавчання та профорієнтацію, працевлаштування, громадські роботи та інші роботи тимчасового характеру, відкриття власної справи, проінформувала присутніх про важливість залучення безробітних до розв’язання соціально - важливих проблем територіальних громад.
Слухачам було надано інформацію щодо корисних веб-ресурсів для пошуку роботи та розміщення резюме, використання електронних сервісів, пошуку роботи за допомогою інтернет - порталу служби зайнятості «Труд».
Від фахівців Пенсійного фонду слухачі семінару отримали роз’яснення щодо визначення права на призначення пенсії, консультації про терміни звернення до Фонду, інформацію щодо здобутого страхового стажу, особливостей підтвердження пільгового стажу, адже в теперішній час внесено зміни до низки законів, що регулюють питання пенсійного забезпечення громадян
Спеціаліст Пенсійного фонду пояснила, що кожен працюючий має можливість одержати інформацію щодо нарахованої заробітної плати, щомісячного розміру сплачених внесків до Пенсійного фонду України, страхового стажу в управлінні Пенсійного фонду за місцем проживання.
Відвідувачам було надано консультації з питань трудових відносин із роботодавцями, наголошено на необхідності офіційного працевлаштування.
Фахівці Пенсійного фонду відповіли на питання слухачів щодо встановлення надбавок, підвищень та інших доплат до пенсій, встановлених законодавством, нарахування пенсії по інвалідності, порядку зарахування страхового стажу.
Присутні отримали необхідні контактні дані, інформаційні листівки та висловили вдячність щодо актуальності питань та своєчасного проведення заходу.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор