www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 19 січня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
„Хай буде мир, хай більше не горить у пеклі війн твоє життя, людино!”
Версія для друку Написати листа
Усе далі відходять у минуле грізні роки Другої світової війни, але не згасає пам’ять про тих, хто поклав на вівтар перемоги своє життя. Той, хто пережив цю війну, ніколи не зможе про неї забути! Вона назавжди залишиться в їх пам’яті і серці! І молоде покоління, яке народилося вже після тих подій, повинно завжди зберігати пам’ять про ту страшну війну.
Вже третій рік поспіль 8 травня Юр’ївщина відзначає День пам’яті та примирення. У цей день Україна вшановує подвиг Українського народу, його визначний внесок у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, висловлює повагу усім борцям проти нацизму, увічнює пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни.
З нагоди цих визначних дат жителі Юр’ївського району зібралася в с.Сергіївка для того, щоб відзначити День пам’яті та примирення та 73-річницю Перемоги у Другій Світовій війні, вшанувати подвиг українського народу, віддати шану всім борцям проти нацизму та загадати про загиблих воїнів і жертв війни. На мітингу біля пам’ятника воїнам-визволителям були присутні керівники та працівники організацій, установ, сільгосппідприємств, ветерани, учні загальноосвітніх закладів району.
До вітального слова були запрошені в.о. голови райдержадміністрації Скляр Н.О., голова районної ради Буряк О.М. Говорили про те, якою дорогою ціною людських життів заплатив наш народ за перемогу над нацизмом, за сьогоднішній мирний день. Вони дякували ветеранам за здобуту перемогу і післявоєнну відбудову країни.
Після урочистих зборів відбувся святковий концерт, який підготували працівники відділу культури району та учні.
Присутні вшанували пам’ять всіх воїнів, які загинули захищаючи Батьківщину хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника тим, хто віддав своє життя за мир і добробут прийдешніх поколінь та за традицією всіх бажаючих пригостили смачною польовою кашею.
Маки червоні - символ Перемоги
Ці квіти - кров загиблих на війні
І матері сіють маки червоні
На могилках своїх юних синів
Маки червоні на вітрі палають,
Нам, нагадавши про ті страшні дні,
Маки червоні тихо ридають,
Низько схиливши голівки свої.


Відділ організаційної роботи, контролю,
з питань інформаційної діяльності,
комунікації з громадськістю та забезпечення
доступу до публічної інформації
апарату райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор