www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 27 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
«Сльози твої, Україно…»
Версія для друку Написати листа

На знак поваги до сили духу, стійкості і відваги громадян, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права та свободу людини, європейське майбутнє України, щорічно 20-го лютого ми відзначаємо День Героїв Небесної Сотні. Цей день уособлює новітню історію боротьби нашого народу за збереження своєї держави та її незалежність, за право українців жити у вільній, цивілізованій, правовій європейській країні. Вже рівно три роки пройшло з часу сутичок протестувальників на Майдані.
20 лютого в Юр’ївському районі відзначили День Героїв Небесної Сотні – на знак вшанування стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року). У заході прийняли участь голова райдержадміністрації Золотопуп В.П., голова районної ради Буряк О.М., селищний голова Довбиш В.І., учасники антитерористичної операції, керівники та працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій району, представники громадських організацій та політичних партій, учнівська та студентська молодь.
Учасники заходу мали змогу прослухати віршовані рядки та пісні – творчість, присвячену Героям Небесної Сотні та усім захисникам державності, переглянути страшні кадри подій на Майдані та відновити у пам'яті кожен день від листопада 2013 до лютого 2014 років.
„ 20 лютого ми вшановуємо пам'ять Героїв Небесної Сотні - людей, які віддали життя за краще майбутнє для своєї країни. Юні хлопці, жінки та чоловіки вже не повернуться додому, не обіймуть рідних та близьких. Сумно та боляче згадувати ці події, але їх вчинок змінив хід сучасної історії України. Завдяки самовідданості, патріотизму та вірі в ідеали свободи та демократії наша країна отримала унікальний шанс повністю змінитися, впевнено ступити на європейський шлях розвитку. У цей день я бажаю кожному, аби на нашій рідній землі, освяченій кров’ю Героїв, панували мир і злагода. Зичу всім добра, а нашій державі – процвітання, сили і слави! ”, - з цими словами звернувся до присутніх В.П.Золотопуп.
Хвилиною мовчання учасники мітингу вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні – борців, які високою ціною, заплатили за можливість змінити країну.
Разом з настоятелем Свято – Георгієвського храму отцем Олексієм присутні помолилися за здоров’я всіх живих, за злагоду в родинах, за мир у нашій неньці Україні.
На територіях сільських, селищної рад, об’єднаної територіальної громади також відбулися заходи присвячені Дню Героїв Небесної Сотні за участю громади, учасників АТО, представників політичних партій та громадських організацій, молоді.
В загальноосвітніх та бібліотечних закладах району проведені урочисті лінійки, виховні години, тематичні заходи, конкурси малюнків, години пам’яті, виставки матеріалів.
Історія Небесної Сотні – це насправді тисячі окремих історій, і тих, котрі загинули, і тих, котрі зосталися живими, щоб продовжувати їхню роботу. Гідність, відданість та патріотизм сьогодні засяяли новими гранями, стали своєрідним поштовхом для переосмислення глибокої суті людського буття. Ми, українці, маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.


Молюся за Тебе моя Україно,
За кожного батька, за кожного сина,
За кожную матір, за кожну дитину
Я Бога прошу – збережи Україну!
Страшною порою не дай їм загинуть!
Хай наші молитви до Бога полинуть!
Нехай Він злобу у серцях наших спинить!
Молюсь, щоб людина почула людину,
Щоб син пожалів батька іншого сина,
Щоб мирною знову стала країна –
Я Бога прошу – збережи Україну!


Відділ організаційної роботи, контролю,
з питань інформаційної діяльності,
комунікацій з громадськістю та
забезпечення доступу до публічної інформації
апарату Юр’ївської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор