Юр’ївський район
www.yuryev-rn.dp.gov.ua


20 серпня 2018 року на базі відділу надання соціальних послуг у Юр’ївському районі Павлоградського міськрайонного центру зайнятості проведено профінформаційний груповий захід для зареєстрованих безробітних - презентація послуг з професійного навчання.
«Професійно-технічне навчання дорослого населення на сьогодні набуло особливого значення, професія багатьох стала неактуальною на ринку праці або потребує отримання нових професійних навичок та умінь» - сказала начальник відділу надання соціальних послуг Наталія Гончар.
Учасники заходу отримали інформацію про стан ринку праці регіону, сучасні вимоги до кваліфікаційного рівня працівників, реальні потреби в представниках конкретних професій. Безробітним надавалась інформація про сутність та переваги професійного навчання за сприянням служби зайнятості, присутніх ознайомили з видами, формами та умовами професійного навчання, переліком професій за якими здійснює навчання державна служба зайнятості. Державна служба зайнятості забезпечує як комфортні умови навчання, використовуючи в учбовому процесі новітні технології, сучасне обладнання та устаткування, так і дбає про комфортні умови проживання в період навчання.
Також учасників семінару ознайомили з можливістю підтвердження неформального навчання та навчання за ваучером. Сучасні вимоги професійного рівня потребують постійного здобуття нових знань та умінь. Тому присутні на семінарі безробітні дійшли згоди, що вчитися ніколи не пізно, а навпаки-необхідно, якщо хочеш мати бажану роботу.
Начальник відділу надання соціальних послуг
в Юр'ївському районі Павлоградського МРЦЗ Гончар Н.М.