www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 20 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
Нові ОСББ та військовий марш до Дня захисника України: підсумки тижня від ДніпроОДА
Версія для друку Написати листа
Ще більше ОСББ, заощаджених у Prozorro коштів і Центрів надання адмінпослуг, аншлаги на фестивалі патріотичного театру «Миротворці» та військовий марш на честь Дня захисника. Про ці та інші події з життя Дніпропетровщини під час щотижневого публічного звіту обласної влади розповів заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Юрченко.

На Дніпропетровщині вже майже 2,5 тисячі об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, або ОСББ. 1145 з них створили цьогоріч. Лідери у цій роботі – Дніпро, Жовті Води, Кривий Ріг, Марганець, Нікополь та Павлоград, повідомив Володимир Юрченко.

За рік роботи у Prozorro область стала лідером в Україні за якістю електронних торгів і знаходиться у трійці лідерів по успішно завершеним лотам. Регіон завершив майже 22 тисячі лотів, заощадив 187 мільйонів гривень. Дніпропетровщина продовжує працювати у системі електронних держзакупівель, зазначив заступник голови Дніпропетровської ОДА.

«Протягом останнього тижня управління цивільного захисту населення ОДА завершило чергові торги в Prozorro. Для рятувальників закупили спецобладнання, техніку і спорядження, будматеріали на 2,9 мільйона гривень. Завдяки Prozorro заощадили 240 тисяч гривень», – сказав він.

Дніпропетровщина – перша в країні і за кількістю Центрів надання адмінпослуг. Їх в області 47. Щомісяця послугами таких установ користуються понад 37 тисяч мешканців.

ДніпроОДА та молоді айтішники створили перший мобільний додаток туристичних маршрутів Дніпропетровщини.

На Дніпропетровщині завершився перший в Україні фестиваль патріотичного театру «Миротворці». Він зібрав майже 5 тисяч глядачів.

14 жовтня, у День захисника України, на Дніпропетровщині пройшов військовий марш.

В області триває набір на контрактну службу. Цьогоріч до лав Збройних Сил України вже приєдналися понад 3,5 тисячі жителів області.

Демобілізованим бійцям на Дніпропетровщині допомагають опанувати нову професію. Минулого тижня сьома група атошників закінчила курси 3D MAX. Загалом курси програмування пройшли вже 156 демобілізованих. Ще 97 чоловіків продовжують навчання.

«Цього тижня плануємо передати чергову партію гуманітарної допомоги з Франції. Багатофункціональні ліжка і сучасні медінструменти отримає дніпровська лікарня №4. Також проводимо семінар для підприємців, організовуємо в ОДА зустріч з письменником і журналістом Євгеном Положієм. На презентацію його книги «5 секунд, 5 днів» запрошуємо усіх бажаючих», – сказав Володимир Юрченко.

Переглянути щотижневий публічний звіт Дніпропетровської ОДА можна тут.


Нові ОСББ,


... завершення першого в Україні фестивалю патріотичного театру «Миротворці»,


... військовий марш до Дня захисника України,


... курси для демобілізованих.


Про підсумки тижня та плани на майбутнє


... звітував заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Юрченко.


Нові ОСББ та військовий марш до Дня захисника України: підсумки тижня від ДніпроОДАВерсія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTCDP8R.jpg