www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 20 серпня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
За підтримки голови обласної ради Євгена Удода на Дніпропетровщині стартує Тиждень корпоративного волонтерства
Версія для друку Написати листа
У Дніпропетровській обласній раді за підтримки її голови Євгена Удода пройшло засідання «круглого столу», присвячене корпоративному волонтерству. У засіданні взяв участь заступник голови обласної ради по виконавчому апарату – начальник відділу внутрішньої політики Дмитро Безуглий.
До програми корпоративного волонтерства у Дніпропетровську долучилися представники громадських організацій, благодійних фондів та соціальних установ, а також представники Центру «Розвитку КСВ» та провідні фахівці галузей, що безпосередньо є корпоративними волонтерами.
Тиждень корпоративного волонтерства відбудеться завдяки Центру «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» та за фінансової підтримки USAID.
Корпоративне волонтерство передбачає допомогу співробітників компаній своїми професійними навичками громадським організаціям, благодійним фондам і соціальним установам. Волонтерам надаються необхідні ресурси для здійснення такої допомоги (транспорт, інтернет тощо). Подібні заходи відбуваються щорічно у 25 країнах світу. Вдосконалення механізму міжсекторного партнерства шляхом практичної допомоги неурядовим громадським організаціям, їх навчання, а також обмін досвідом є дієвим механізмом в процесі побудови громадянського суспільства.
Голова обласної ради Євген Удод неодноразово наголошував на необхідності співпраці між органами місцевого самоврядування, неурядовими організаціями та соціально активним бізнесом. За його словами, у сучасних умовах необхідне створення партнерських стосунків між владою, бізнесом та громадськістю, оскільки лише за таких умов виникне баланс інтересів, що підвищить ефективність діяльності усіх сторін.
Мета даного заходу  популяризація корпоративного волонтерства, практичне знайомство неурядових громадських організацій з компаніями через проведення професійних майстер-класів.
Крім того, Тиждень корпоративного волонтерства передбачає налагодження зв\'язків неурядових громадських організацій та бізнесу, об\'єднання їх зусиль у вирішенні соціальних та екологічних проблем.

Відділ з питань зв’язків з громадськістю та пресою обласної ради
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор