www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 20 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
Більше 5 тисяч підприємців Дніпропетровщини продають свої послуги та товари в системі електронних закупівель Prozorro, - Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Більше 5 тисяч підприємців з Дніпропетровщини працюють в системі електронних закупівель Prozorro. Це один з найвищих показників в Україні. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.


9,5 мільярда гривень заробили підприємці Дніпропетровщини на продажі своїх товарів та послуг всій Україні через систему Prozorro. Це один з найвищих в країні показників. Серед лідерів Дніпропетровська область і за кількістю підприємців, що працюють в системі електронних закупівель. Їх вже понад 5 тисяч.

«ДніпроОДА однією з перших в Україні перевела державні закупівлі в систему Prozorro. Одночасно почали залучати до процесу та навчати підприємців регіону. І якщо на початку 2015 року до системи приєднувалося 10-20 підприємців на місяць, то сьогодні говоримо про понад 5 тисяч учасників. Лише у листопаді 2016-го в Prozorro зареєструвалося 720 приватних підприємств», - наголосив очільник регіону Валентин Резніченко.

Щомісяця до Prozorro приєднується в середньому близько півтисячі бізнесменів. Однією з перших у Prozorro почала працювати компанія «БАДМ-Б». Дніпровський дистриб’ютор постачає фармакологічні засоби по всій Україні. Їх клієнти – державні клініки. Більшість закупівель – через Prozorro.

«Prozorro – зручний інструмент. Його переваги: швидкість, публічність, економія. Раніше тендер тривав 1,5 місяці, тепер лише місяць. Економимо 30% часу. Швидше обмінюємося інформацією з замовником. Раніше відповіді доводилося чекати по 5 днів, зараз усі питання вирішуємо протягом дня, - наголошує директор «БАДМ-Б» Гурген Карапетян. – Співпрацювати з державою зручно. І наша компанія – яскравий тому приклад».

З початку року Дніпропетровщина успішно завершила понад 31 тисячу торгів на 3,9 млрд. грн. Заощадила понад 328 млн. грн.


Більше 5 тисяч підприємців Дніпропетровщини продають свої послуги та товари в системі електронних закупівель ProzorroВерсія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTOA9XU.jpg