www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 25 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
Урочистий захід з вшанування учасників бойових дій на території інших держав та перепоховання загиблого воїна у часи Другої світової війни на території с. Новоїванівське Юр’ївського району
Версія для друку Написати листа

Пам’ятайте, друзі, цих людей довіку
Тих, хто повернувся і поліг в боях.
І вклонімось всі ми низько до землі їм,
Квітами устелимо їх тернистий шлях.

15 лютого 2017 року біля братської могили в с. Новоіванівське відбувся урочистий захід з вшанування учасників бойових дій на території інших держав та перепоховання загиблого воїна у часи Другої світової війни. Були присутні керівники району, голови сільських та селищної рад, воїни-інтернацціоналісти, учні Новоіванівської середньої загальноосвітньої школи та жителі с. Новоіванівське.
Під час заходу всі присутні віддали велику данину пошани та вдячності воїнам-інтернаціоналістам та загиблому солдатові Другої світової війни, якого знайшли на території с. Новоіванівське.
З вітальним словом до всіх звернувся голова Юр’ївської районної державної адміністрації ЗОЛОТОПУП ВАДИМ ПЕТРОВИЧ, голова Юр’ївської районної ради БУРЯК ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ, помічник Народного депутата України Нестеренка В.Г. Самоїщенко юрій олександрович, керівник ФГ „МЮД” Гудожник Леонід Васильович, сільський голова Новоіванівської сільської ради Калініч Олег Єфремович.
На згадку про тих хто не повернувся з війон, про тих, хто віддав і віддає своє життя за наше мирне сьогодення та майбутнє, про тих, кого й досі шукають у списках померлих на всіх обелісках країни, вшанували всіх героїв, які вже пішли з життя хвилиною мовчання.
Під час поховання загиблого солдата Другої світової війни іреней Української Православної Церкви Преподобного Василія Сповідника Анастасій здійснив молебень для упокоїння душі та за Царство Небесне загиблих.
Пам'ятайте!
Через століття, через роки - пам'ятайте!
Про тих, хто вже не прийде ніколи, - пам'ятайте!Відділ культури, туризму, національностей та
релігій Юр’ївської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор