www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 14 листопада 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
Професійне навчання шляхом стажування на робочому місці
Версія для друку Написати листа

Однією із послуг, які надає служба зайнятості для роботодавців та безробітних є можливість проходження професійного навчання безробітних шляхом стажування безпосередньо на робочому місці у роботодавця, який гарантує працевлаштування.
Звертаємо увагу, що Кодекс Законів про працю в Україні не передбачає самостійне укладення між роботодавцем та найманим працівником договору на стажування та прийняття працівника на стажування. З метою перевірки відповідності працівника роботі, роботодавець може прийняти на роботу з випробувальним терміном. У період випробування на таких працівників поширюється всі вимоги законодавства про працю.
Стажування за допомогою служби зайнятості – це, насамперед, легалізація зайнятості та реальний шанс для безробітного отримати роботу, а для роботодавця – перевіреного спеціаліста чи робітника, який відповідає його вимогам.
Варто додати, що роботодавці, які вже користувались даною послугою цілком задоволені та готові проводити навчання безробітних шляхом стажування на робочому місці, оскільки мають можливість підготувати для себе.

Відділ надання соціальних послуг населенню у Юр’ївському районі Павлоградського МРЦЗ
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор