Юр’ївський район
www.yuryev-rn.dp.gov.ua


Привітання до дня усиновлення


День усиновлення — свято в Україні, яке щороку припадає на 30 вересня і збігається з днем християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії, і, мабуть, це не випадково. Це день поваги до усиновлювачів, прийомних батьків, вихователів дитячих будинків сімейного типу, всіх, хто причетний до усиновлення і захисту прав дитини. Це день радості дівчаток і хлопчиків, які знайшли щастя в люблячих і дбайливих сім'ях. Це свято доброти і милосердя для всього українського суспільства.
Доброта і любов — головне, що ми повинні дарувати нашим дітям. Адже діти — це квіти нашого життя, наша надія і наше майбутнє. Щоб ця надія здійснилася, ми, дорослі, повинні пам’ятати про свою відповідальність піклуватися про кожну дитину, особливо про дітей, які залишилися без батьківської опіки. Адже чужих дітей на землі не буває, і кожен, хто має змогу, повинен зробити все необхідне для того, щоб допомогти знедоленій дитині.
Так в Юр’ївському районі 7 сімей усиновили 7 дітей.
Існують різні форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а саме: усиновлення, опіка та піклування, прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу. В Юр’ївському районі створені і успішно функціонує 2 дитячих будинка сімейного типу, в яких виховується 15 дітей та 7 прийомних сімей, де проживає 16 дітей.
Під опікою в районі виховується 29 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Дякуємо всім усиновлювачам, опікунам, піклувальникам, прийомним батькам, батькам-вихователям! Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги за те, що Ви відкрили знедоленим діткам своє серце, розділили з ними свою материнську і батьківську любов, душевне тепло. Нехай Вам вистачить здоров’я, життєвої мудрості, душевної сили, батьківського таланту виховати, підтримати та підготувати їх до самостійного життя, зробити щасливими. Сердечно зичимо усім вам добра, миру та благополуччя!

Служба у справах дітей
Юр’ївської райдержадміністрації