www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 27 квітня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
„Дзвенить струмочком рідна мова”
Версія для друку Написати листа

Поетичний мовограй в юр’ївській рдб
„дзвенить струмочком рідна мова”


Щорічно 9 листопада у нашій країні відзначається День української писемності та мови, який був встановлений в 1997 році і відзначається на честь українського літописця Нестора - послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.
З нагоди святкування Дня української писемності та мови, в Юр’ївській районній бібліотеці для дітей, для учнів 3-Б класу, вчитель Філімонова Алла Володимирівна, було проведено поетичний мовограй “Дзвенить струмочком рідна мова”. Діти дізналися про шлях української мови, про перші письмові історичні пам’ятки – “Повість минулих літ”, “Велесову книгу” та “Історію русів”, із задоволенням здійснили подорож її казковими, загадковими стежками, продемонстрували свої знання мови, намагалися довести свою першість і здобути право називатися кращим знавцями рідної мови серед своїх однокласників, прийняли участь у мовній грі - розминці “Слово про слова”, співали пісні про Україну та декламували вірші, приказки, прислів’я про найріднішу мову на землі.
Мова входить в життя людини з її дитинства, колискової мами та перших слів. Вона прекрасна і барвиста, мелодійна і співуча, в ній – історія, звичаї та традиції народу, без неї не може існувати суспільство. Адже саме мовою ми спілкуємося та за її допомогою пізнаємо світ.

Відділ культури, туризму, національностей та релігій Юр’ївської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор