www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 2 червня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
Всеукраїнський диктант єдності
Версія для друку Написати листа

9 листопада у День української писемності та мови відбувся 18-й радіо диктант єдності - щорічний захід, де всі охочі мали змогу написати диктант, перевірити власні знання з граматики та пунктуації. Кожного року до нього долучаються українці з різних куточків світу.
Офіційним гаслом цьогорічного заходу став хештег – #пишеморазом. Адже центральним завданням диктанту є об’єднання українців зі всього світу навколо рідної мови.
Організувавши локацію у приміщенні Юр'ївської райдержадміністрації працівники райдержадміністрації також прийняли участь у Всеукраїнському диктанті. Диктант транслювався зі студії UA: Українське радіо на Хрещатику, 26. Цьогоріч автор обрав тему – "Крила України". І сам текст, до речі, був не з простих.
Всі, хто приймав участь у написанні диктанту з'ясували, наскільки добре знають українську мову, продемонстрували солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово, хоче, щоб українці спілкувалися українською мовою, зміцнювали її позиції та розширювали сферу застосування.

Відділ організаційної роботи, контролю,
з питань інформаційної діяльності,
комунікацій з громадськістю та забезпечення
доступу до публічної інформації
апарату райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор