www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 20 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
«Пісні, народжені в АТО» транслюють на каналі 2+2 в передачі «Дембель»
Версія для друку Написати листа
Спочатку – всеукраїнський фестиваль, далі – гастролі, пісенний альбом, великий концерт у Києві. А тепер – ще й трансляції виступів на одному з центральних телеканалів країни. Лауреати фестивалю «Пісні, народжені в АТО» беруть нові вершини. Тепер їхні пісні можна почути щотижня в програмі «Дембель» на 2+2.


«Півроку тому вся Україна вперше почула авторські композиції лауреатів фестивалю «Пісні, народжені в АТО». Вони так полюбилися мешканцям всієї України, що талановиті військові стали справжніми зірками. Вони поїхали на гастролі, записали диск та презентували його на великому концерті в Києві. А тепер їх виступи транслюють на одному з центральних телеканалів країни», - розповів очільник області Валентин Резніченко.

Побачити виступи хлопців можна в програмі «Дембель». Там для них створили спеціальну рубрику під назвою «Пісні, народжені в АТО». В кожному з випусків програми звучить пісня одного з лауреатів фесту. Вся Україна вже побачила виступ гурту з Кам’янського «SilverTown». Пісню «Україна - це ми» написав гітарист колективу, боєць 93-ї бригади Андрій Касенюк.

«Зараз часто чую пісні нашого гурту по кам’янському радіо, зустрічаю в інтернеті. Тепер ще й по телебаченню показують. Такий підйом у гурта розпочався після фесту «Пісні, народжені в АТО». Це дуже приємно», - поділився Андрій Касенюк.

«Дембель» – програма про допомогу демобілізованим учасникам АТО та їхнім рідним. Ведучий - командир мінометного підрозділу 93-ї бригади Валентин Зінчак. Програма «Дембель» виходить на каналі 2+2 щонеділі о 15.00.


«Пісні, народжені в АТО» транслюють на каналі 2+2 в передачі «Дембель»
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTG2MK7.jpg