www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 20 серпня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
Чергова зустріч клубу прийомних батьків, батьків-вихователів «Ефективність виховання без покарань»
Версія для друку Написати листа

Через сім'ю наші діти входять у суспільство. У сім'ї їм вручають естафету досвіду поколінь, котру вони повинні нести далі, щоб передати своїм дітям і внукам. Жоден навчально-виховний заклад не може дати того, що дає нормальна сімейна атмосфера, спілкування дітей з членами родини.

Діти уподібнюються дорослим, копіюють їх, орієнтуються на їхню поведінку як на прообраз власних дій. Тож недарма в народі кажуть: «Від доброго дерева – добрий пагін одійде, от добрих батьків – добра дитина».

21 червня 2018 року в приміщенні Юр’ївської районної бібліотеки згідно наказу директора Юр’ївського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, спеціалістами організовано та проведено засідання Клубу прийомних батьків та батьків-вихователів на тему «Ефективність виховання без покарань».

В засіданні взяли участь: директор ЮРЦСССДМ –Маркова Л.А., фахівець із соціальної роботи ЮРЦСССДМ Онищук Н.Н., фахівець із соціальної роботи ЮРЦСССДМ - Бойко О.І., батьки-вихователі та прийомні батьки, які проживають в Юр ївському районі, Варварівській, Юр’ївській громадах. В ході зустрічі, для прийомних батьків та батьків – вихователів проведено навчання, розглянуті важливі питання, обговорено проблеми, перемоги та досягнення в нелегкій і відповідальній справі виховання дітей, що, незважаючи на свій вік, уже нажаль, мають значний негативний життєвий досвід, знають, що таке насилля і зрада найрідніших людей. В ході роботи порушені різноманітні проблеми та запитання, обговорено шляхи їх вирішення, надані рекомендації щодо виховання без покарань.


Фахівець із соціальної роботи ІІ категорі ЮРЦСССДМ Онищук Н.Н.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор