Юр’ївський район
www.yuryev-rn.dp.gov.ua


Через сім'ю наші діти входять у суспільство. У сім'ї їм вручають естафету досвіду поколінь, котру вони повинні нести далі, щоб передати своїм дітям і внукам. Жоден навчально-виховний заклад не може дати того, що дає нормальна сімейна атмосфера, спілкування дітей з членами родини.

Діти уподібнюються дорослим, копіюють їх, орієнтуються на їхню поведінку як на прообраз власних дій. Тож недарма в народі кажуть: «Від доброго дерева – добрий пагін одійде, от добрих батьків – добра дитина».

21 червня 2018 року в приміщенні Юр’ївської районної бібліотеки згідно наказу директора Юр’ївського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, спеціалістами організовано та проведено засідання Клубу прийомних батьків та батьків-вихователів на тему «Ефективність виховання без покарань».

В засіданні взяли участь: директор ЮРЦСССДМ –Маркова Л.А., фахівець із соціальної роботи ЮРЦСССДМ Онищук Н.Н., фахівець із соціальної роботи ЮРЦСССДМ - Бойко О.І., батьки-вихователі та прийомні батьки, які проживають в Юр ївському районі, Варварівській, Юр’ївській громадах. В ході зустрічі, для прийомних батьків та батьків – вихователів проведено навчання, розглянуті важливі питання, обговорено проблеми, перемоги та досягнення в нелегкій і відповідальній справі виховання дітей, що, незважаючи на свій вік, уже нажаль, мають значний негативний життєвий досвід, знають, що таке насилля і зрада найрідніших людей. В ході роботи порушені різноманітні проблеми та запитання, обговорено шляхи їх вирішення, надані рекомендації щодо виховання без покарань.


Фахівець із соціальної роботи ІІ категорі ЮРЦСССДМ Онищук Н.Н.