www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 20 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
Вже чотирнадцята лікарня Дніпропетровщини отримала гуманітарну допомогу з Франції, – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Від кушеток до багатофункціональних ліжок. Васильківська районна лікарня отримала гуманітарку з Франції. Це вже чотирнадцятий медзаклад області, який отримує допомогу від організації «Асоціація медичної та благодійної допомоги Франція-Україна». Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.


«Гуманітарку з Франції отримали вже чотирнадцять лікарень області, які приймають бійців АТО та переселенців. Це медичне обладнання, інструменти та меблі, – зазначив Валентин Резніченко. – Сьогодні таку допомогу привезли до Васильківської районної лікарні. Найближчим часом очікуємо черговий вантаж від благодійників».

Васильківська районна лікарня отримала п’ять багатофункціональних ліжок, матраци для уникнення пролежнів, крісла, кушетки та штативи. Їх розмістили у відділенні реанімації.

«Нові медичні меблі дозволили майже повністю оновити нашу реанімацію, – сказав головний лікар Аркадій Дараган. – Таких багатофункціональних ліжок ми ніколи не мали. За допомогою пульту управління вони приймають комфортне для пацієнта положення, піднімаючи спину чи ноги. У порівнянні з машинами, ці – як мерседес проти наших стареньких запорожців».

Щомісяця у відділенні реанімації Васильківської районної лікарні допомагають до 80 пацієнтам.

Співпраця Дніпропетровської ОДА із «Асоціацією медичної та благодійної допомоги Франція-Україна» із забезпечення медичним обладнанням стала можливою завдяки волонтерці Діані Дольс. Раніше вона мешкала у Дніпрі, кілька років тому переїхала до Франції. Зараз допомагає Батьківщині з-за кордону.


Вже чотирнадцята лікарня Дніпропетровщини отримала гуманітарну допомогу з Франції

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ODA_8421.jpg