www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 14 листопада 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
Ми працюємо для Вас
Версія для друку Написати листа
Ми працюємо для Вас

Більшість людей, які втрачають роботу, відразу звертаються до центру зайнятості. Мета служби зайнятості активувати до пошуку роботи безробітних та шукачів роботи. Звичайно, не всі безробітні швидко працевлаштовуються, в період перебування на обліку їм пропонуються послуги з професійної підготовки, або перепідготовки, підвищення кваліфікації, взяти участь у громадських роботах та роботах тимчасового характеру, запрошують на тематичні семінари. Протягом січня - червня 2018 року відділом надання соціальних послуг у Юр’ївському районі було надано 2325 профінформаційних та профконсультаційних послуг, пройшли стажування 170 осіб, працювали на громадських роботах та роботах тимчасового характеру 312 осіб, проведено 121 семінар.
Іноді для вдалого працевлаштування необхідно змінити фах, з метою підвищення кваліфікації, професійної підготовки та перепідготовки, служба зайнятості пропонує пройти навчання в Державних центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Безробітним пропонують розглянути питання зайнятості шляхом організації власної підприємницької діяльності.
З метою координації зусиль працевлаштування безробітних проводиться комісія з запобігання довготривалому безробіттю. Важливо щоб безробітний усвідомив необхідність самостійного пошуку роботи при сприянні центру зайнятості. Пошуки шляхів працевлаштування безробітних – задача, яку вирішують фахівці відділу. Наявність вакансій безпосередньо впливає на прискорення працевлаштування. Так в першому півріччі 2018 року роботодавцями було надано 478 вакансій, з них укомплектовано 428.
Залученню роботодавців до співпраці передує активна роз’яснювальна робота. Відділом проведено 16 семінарів за участю 74 роботодавців. Для надання інформаційно-консультаційних послуг фахівці відділу здійснили 28 відвідувань роботодавців.
Питання легалізації трудових відносин на сьогодні є надзвичайно актуальним, з метою упередження нелегальної зайнятості, спеціалісти служби зайнятості приймають участь у роботі комісії з питань легалізації зайнятості.
Спеціалісти відділу надання соціальних послуг завжди готові співпрацювати з роботодавцями, безробітними, зайнятим та незайнятим населенням щодо надання послуг служби зайнятості.Відділ надання соціальних послуг
Павлоградського міськрайонного центру зайнятості
у Юр’ївському районі
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор