www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 23 квітня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
І мандрує по світу Святий Миколай
Версія для друку Написати листа


Через поле, через гай
Йде до діток Миколай
У білесенькій торбинці
Він несе для всіх гостинці

Свято зимового Святого Миколая відзначається з давніх-давен. До нас воно прийшло у 1088-1089 роках, за часів Всеволода Ярославовича.
Зимовий день Святого Миколая - одне із найбільш шанованих християнських свят. Здавна існує повір’я – якщо на ніч під Святого Миколая загадати благочестиві побажання, то він їх обов’язково виконає.
У нас, в Україні, все відбувається так . У ніч з 18 на 19 грудня в оселі, де живуть діти, нечутно приходить Святий Миколай і так само нечутно кладе переважно під подушки, іноді в черевики, сплячої малечі жадані дарунки.
Довгождане свято прийшло і до малюків сел Новов’язівське та Водяне. До дітей завітав сам Святий Миколай з подарунками та цікавою виставою, яку підготували аматори Новов’язівського та Водянського будинків культури. Після вистави кожен із дітлахів отримав свій подарунок із солодощами. Разом з Миколаєм на свято завітали сільський голова П.С.Колісник та фахівець із соціальної роботи Юр’ївського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Л.В. Паун, які привітали всіх присутніх зі святом Святого Миколая. Дуже приємно, що не осталися осторонь приватні підприємці Карнаух Н.П, Мала Т.О, Паламарчук Л.С, Костюк В.Р, які допомогли подарувати дітям віру в диво.
Радісні та щасливі поверталися цього дня дітлахи Новов’язівської громади додому. Вдома їм було що розповісти батькам про веселе свято.


Юр’ївський районний
центр соціальних служб
для сім’ї, дітей та молоді
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор