www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 20 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
На Дніпропетровщині відкриють 39 нових амбулаторій, – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Світовий банк виділив Дніпропетровщині 40 мільйонів доларів. Гроші підуть на відкриття 39 амбулаторій та створення відділень екстреної допомоги у трьох лікарнях регіону. Нині оголошено вже перші національні торги на реконструкцію медзакладів, повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.


«Проект Світового банку орієнтований на боротьбу з серцево-судинними захворюваннями. Для їх профілактики та лікування, в області відкриють нові амбулаторії, створять сучасні відділення екстреної допомоги та діагностики. На це Світовий банк виділив 40 мільйонів доларів», розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Проект розрахований на чотири роки. За цей час коштом Світового банку у Дніпрі, Павлограді та Кривому Розі планують реконструювати 39 комунальних закладів, що нині не використовуються. У них відкриють нові амбулаторії, оснастять їх обладнанням.

У 2017-му планують відкрити 11 амбулаторій, у 2018-му – 19, у наступні два роки – решту 9.

Нині національні торги на реконструкцію медзакладів вже оголошено. Вони завершаться на початку наступного року. Роботи зі створення перших амбулаторій планують розпочати навесні.

«Також коштом Світового банку плануємо відкрити нові відділення екстреної допомоги та діагностики у трьох лікарнях в Дніпрі, Кривому Розі та Павлограді. Їх оснастять сучасним обладнанням. Після цього зникне потреба відправляти тяжких пацієнтів до обласного центру, адже обстежувати та лікувати їх можна буде на місці», зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Роботи зі створення таких відділень планують розпочати у 2017-му.

На Дніпропетровщині 412 амбулаторій сімейної медицини, у яких працює понад півтори тисячі лікарів.

Амбулаторії області обслуговують близько 3,2 мільйона мешканців.


На Дніпропетровщині відкриють 39 нових амбулаторійВерсія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTQNNID.jpg