www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 14 листопада 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
Засідання спостережної комісії при Юр’ївській районній державній адміністрації
Версія для друку Написати листа

Засідання спостережної комісії
при Юр’ївській районній державній адміністрації

11 вересня 2018 року під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Довгопол С.В. відбулось засідання спостережної комісії при Юр’ївській районній державній адміністрації.

В роботі комісії взяли участь: начальник управління соціального захисту населення - Болдирєва Л.А., начальник відділу надання соціальних послуг у Юр’ївському районі Павлоградського міскрайонного центру зайнятості - Гончар Н.М., начальник Юр’ївського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області, старший лейтенант внутрішньої служби - Базарна Л.М.

На порядок денний засідання комісії було винесено питання: Взаємодія спостережної комісії райдержадміністрації, відділу надання соціальних послуг у Юр’ївському районі Павлоградського міскрайонного центру зайнятості і Юр’ївського районного сектору з питань пробації Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації .

Комісією було прийнято рішення і в подальшому забезпечувати належну співпрацю з «Центром пробації», спостережною комісією, та органами місцевого самоврядування у разі виникнення проблемних питань, проводити активну роз'яснювальну роботу та громадський контроль за дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів засуджених осіб та осіб, звільнених від відбування покарання, організації виховної роботи з особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання.

Юр’ївська райдержадміністрація
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор