Юр’ївський район
www.yuryev-rn.dp.gov.ua


Засідання спостережної комісії
при Юр’ївській районній державній адміністрації

11 вересня 2018 року під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Довгопол С.В. відбулось засідання спостережної комісії при Юр’ївській районній державній адміністрації.

В роботі комісії взяли участь: начальник управління соціального захисту населення - Болдирєва Л.А., начальник відділу надання соціальних послуг у Юр’ївському районі Павлоградського міскрайонного центру зайнятості - Гончар Н.М., начальник Юр’ївського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області, старший лейтенант внутрішньої служби - Базарна Л.М.

На порядок денний засідання комісії було винесено питання: Взаємодія спостережної комісії райдержадміністрації, відділу надання соціальних послуг у Юр’ївському районі Павлоградського міскрайонного центру зайнятості і Юр’ївського районного сектору з питань пробації Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації .

Комісією було прийнято рішення і в подальшому забезпечувати належну співпрацю з «Центром пробації», спостережною комісією, та органами місцевого самоврядування у разі виникнення проблемних питань, проводити активну роз'яснювальну роботу та громадський контроль за дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів засуджених осіб та осіб, звільнених від відбування покарання, організації виховної роботи з особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання.

Юр’ївська райдержадміністрація