www.yuryev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 20 квітня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Юр’ївський район >> Новини
На території Юр’ївського району першого весняного дня розпочались роботи з благоустрою
Версія для друку Написати листа

Традиційно, з початком весни, по усій країні активно розпочинаються роботи по наведенню належного санітарного стану територій. У Юр’ївському районі ці роботи розпочались вже з першого весняного дня. Працівники райдержадміністрації активно долучилися до прибирання обочин автомобільних доріг. Всі отримали велике задоволення від спільної праці та особистого внеску в благоустрій, адже добрий господар має подбати про чистоту біля свого обійстя.
На протязі 2017 року планується виконати ще чимало робіт: впорядкувати узбіччя автомобільних доріг на території району, зібрати сміття, посадити дерева, привести до належного естетичного та санітарного стану дитячі та спортивні майданчики, парки, інші об’єкти масового перебування та відпочинку населення, а також території біля річок і водойм в населених пунктах району.
Голова райдержадміністрації В.П. Золотопуп закликає всіх небайдужих мешканців району прийняти активну участь у справі підтримання належного санітарного стану населених пунктів та територій, долучитися до весняних заходів з благоустрою. У повсякденному житті не варто забувати про елементарні правила культури співіснування. Адже, чисто не там, де прибирають, а там – де не смітять. Порядок у нашому спільному домі починається з кожного з нас!

Юр’ївська райдержадміністрація

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор