Юр’ївський район
www.yuryev-rn.dp.gov.ua


Їх важлива та відповідальна робота не терпить лінощів, адже від неї залежить добробут в кожному домі. Керівники господарств, комбайнери, трактористи відзначають своє професійне свято. Понад два десятки аграріїв області отримали обласні відзнаки в Дніпропетровській ОДА. Цьогоріч справжні трудівники заслуговують особливої подяки. Незважаючи на сильну засуху, їм вдалося зібрати хороший врожай зернових – близько 3,5 мільйона тонн.


Дніпропетровщина входить до трійки лідерів України за обсягами виробництва сільськогосподарської продукції. Незважаючи на сильну засуху минулої осені, цьогоріч хліборобам вдалося зібрати хороший врожай зернових – близько 3,5 мільйони тонн. Все це - результат важкої та професійної роботи аграріїв, зазначив перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Олег Кужман.

«Цього тижня ми відзначаємо свято людей, які пов’язали своє життя з однією з найбільш шанованих професій – аграріїв. Ви вкладаєте душу в те, що робите, оберігаєте добробут кожного мешканця області. Дякую за нелегку, самовіддану та таку потрібну для всієї країни працю. Міцного здоров’я і сімейного благополуччя», - привітав Олег Кужман.

Понад 20 хліборобів, трактористів, агрономів за професійну роботу отримали обласні грамоти. Серед них – головний агроном господарства “Кіпаріс” Межівського району Олександр Керієнко. Працює в сільському господарстві вже 16 років, проте таку відзнаку отримує вперше. Каже: значить, працюю не дарма.

«Я починав комбайнером, потім став агрономом. Виростити хороший врожай, в оптимальні строки його прибрати, отримати прибуток – моя задача в господарстві. Свою роботу люблю. Коли весною земля відходить від зими та аж пахне, коли отримуємо сходи – все це радує око і душу. Думаю, на землі працюють лише фанатики», - поділився Олександр Кірієнко.

День працівників сільського господарства вся Україна відзначає щороку у третю неділю листопада.


З професійним святом аграріїв вітали в Дніпропетровській ОДА.


Для трудівників грали музики.


Олег Кужман: "Дякую за нелегку, самовіддану та таку потрібну для всієї країни працю".


Понад 20 працівників села отримали обласні відзнаки.


Дипломи...


та квіти.


Олександр Кірієнко: "Думаю, на землі працюють лише фанатики».