Юр’ївський район
www.yuryev-rn.dp.gov.ua30 років, що минули, об'єднали колишніх бійців-інтернаціоналістів в одну родину, де біль одного віддається болем в інших, а радість стає загальним почуттям.
З метою вшанування пам'яті всіх, хто був причетний до героїчної й трагічної Афганської війни, 15 лютого 2019 року на території Новов’язівської сільської ради відбувся районний захід до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. На заході були присутні керівники району, голови сільських та селищної рад, воїни-інтернаціоналісти, працівники установ та організацій району, жителі села.
Зі словами великої поваги та вдячності до всіх звернулися в.о. голови Юр’ївської районної державної адміністрації Скляр Неля Оттівна, голова Юр’ївської районної ради Буряк Олександр Миколайович, голова Новов’язівської сільської ради Колісник Павло Станіславович та ветеран афганської війни Ворона Володимир Тимофійович.
Під час заходу згадали імена воїнів-інтернаціоналістів, жителів нашого району, які проходили строкову службу на території Афганістану та віддали їм велику данину пошани і вдячності.
Тих хто загинув на війні та тих кого хвороби забрали з життя, вшанували хвилиною мовчання.

Наш святий обов’язок ніколи не забувати земляків, які загинули. Гідно шанувати тих, хто повернувся додому, і зараз бореться за справжню державність української нації на власних етнічних землях за незалежну Україну.

Юр’ївська райдержадміністрація